tv3.lv

11 gadu laikā 1900 filmu TV pirmizrādes

Pirmdien, 15. aprīlī, savu dzimšanas dienu svin Baltijas melomānu starpā iecienītais filmu kanāls “TV1000 Premium”, kas skatītājiem jau 11 gadu garumā piedāvā jaunākās filmas, lokalizējot tās latviešu, igauņu, lietuviešu un krievu valodās. Šo gadu laikā “TV1000 Premium” kanāla skatītājiem ir nodrošinājis iespēju skatīties 1900 filmu pirmizrādes*.

2019. gada 15. aprīlī 16:25

Četri miljoni minūtes pildītas ar aizrautību, azartu, romantiku un adrenalīnu

“TV1000 Premium” jau pirmo dienu iesāka ar populāru un aizraujošu filmu “Karību jūras pirāti: Miroņa lāde” (”Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest”). Uzticamo skatītāju skaits no pirmās dienas ir pieaudzis līdz pusmiljonam, tādēļ kanāls attīstās un piedāvā gan filmu pirmizrādes, gan starptautiski atzītas un apbalvotas filmas. Kopumā šo gadu laikā ir rādīti vairāk kā 48 200 filmu seansi, ko sastāda četri miljonu ar aizrautību, azartu, romantiku un adrenalīnu pildītas minūtes! Skatītāko filmu sarakstā Baltijas iedzīvotāji ir ierindojuši ”Bēbis boss” (”The Boss Baby”); ”Nejaukais es” (”Despicable Me”); ”Logans”(”Logan”); ”Kingsman: Zelta aplis” (”Kingsman: The Golden Circle”); ”Ātrs un bez žēlastības 8” (”The Fate of the Furious”), kā arī ”Tumsa piecdesmit nokrāsās” (”Fifty Shades Darker”).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iecienītākie žanri Baltijā ir atšķirīgi

Baltijas valstu skatīšanās paradumus varētu skaidrot, pievienojot nelielu devu ironijas. Latvieši bieži joko par to, cik igauņi ir lēni, bet igauņu iecienītākais žanrs ir asu sižetu filmas par zinātnisko fantastiku, kuras nekādā veidā nevarētu nosaukt par lēnām. Igauņi uzskata, ka latviešiem patīk salda dzīve vārda ”saldējums” dēļ, tā tas arī ir, jo populārākie žanri latviešiem ir komēdijas un romantiskās drāmas. Lietuviešiem ir teiciens ”Kā sauc nobijušos lietuvieti? Latvietis!”, pēc filmu žanra izvēles Lietuvā, lietuviešiem otrs iecienītākais žanrs ir asu sižetu filmas jeb tautā saucamie ”Bojeviki”, kas ir pretējais latviešu iecienītākajām filmām.

“TV1000 Premium” arī jubilejas mēnesī piedāvās dažādu filmu klāstu, lai apmierinātu pat visizvēlīgākā skatītāja vēlmes – ”Reinkarnācija” (”Hereditary”); ”Kara suņi” (”War Dogs”); ”Lego Betmens” (”The Lego Batman Movie”).

Filmu kanāls “TV1000 Premium” – tas ir kino Tavās mājās! “TV1000 Premium” saviem skatītājiem piedāvā jaunākās filmas 24 stundas diennaktī bez reklāmas pauzēm. Nelaid garām iespēju vērot slavenu aktieru un režisoru veikumu jaunākajās un pasaulē atzītākajās filmās!

*Pirmizrāde – filma TV ekrānos Baltijā tiek demonstrēta pirmo reizi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm