tv3.lv

Ar ko viņa ir sliktāka par Rīgas meitenēm? Iespējams, lielākā Neida fane Latvijā: Loreta no Viļakas

Viena no meitenēm, kura šobrīd izvirzījusies Neida video konkursa aktrišu topa spicē, ir Loreta Bondare. Meitene gatava ierasties uz filmēšanos no tālās Viļakas un, ja viss izdosies, ar talantīgo Neidu kopā pat uzdziedāt!

2017. gada 26. janvārī 10:52

Uzzinot, ka Neids izsludina konkursu par aktrises vietu savā jaunākajā videoklipā, Loreta uzreiz steigusi pieteikties – meitene atklāj Skaties.lv, ka esot mūziķa daiļrades fane jau kopš pašiem pirmsākumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es zinu visas Neida dziesmas, sākot no pašas pirmās. Man viņš ļoti patīk kā mūziķis – es tiešām fanoju,” neslēpj Loreta.

Lomai viņa pieteikusies ticības un pārliecības pilna. “Jā, es dzīvoju tālu no Rīgas, gandrīz pie Krievijas robežas, bet vai tāpēc es būtu sliktāka?

Ar ko es esmu sliktāka par kādu citu? Es varu atbraukt uz Rīgu jebkurā brīdī,” iedvesmas un enerģijas pilna ir Loreta.

Foto

Jā, šobrīd viņas dzīvē nav īpaši viegls periods – 17 gadus vecā meitene bijusi spiesta pamest mācības skolā, lai rūpētos par savu mammu, kuru piemeklējušas veselības problēmas. Taču Loreta ir pozitīvisma pilna un tic, – viņai viss vēl priekšā.

“Mana mamma ir tikai par – viņa piekrita, ka piedalos konkursā, un pati jau nobalsojusi. Arī visa Viļaka mani ļoti atbalsta. Mūsu pilsētas iedzīvotāji ir aktīvi ļaudis – nereti piedalāmies konkursos, un atbalstīt savējos ir goda lieta,” tā Loreta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņai pašai dalība konkursā ir pārbaudījums savām spējām un drosmei. Un, kas zina, iespējams, ieguldījums arī pašas karjerā.

“Man draugi jau piedāvāja kopā ierakstīt dziesmu un nosūtīt uz radio. Man patīk dziedāt, un, ja sanāks labs kontakts, iespējams, nākotnē mēs abi varētu ierakstīt dziesmu kopā.

Kāpēc gan ne? Viss ir iespējams!” drosmes un pozitīvas enerģijas pilna ir simpātiskā meitene.

Iepatikās Loreta? Atbalsti viņu ar balsojumu vai izvēlies citu favorīti šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm