tv3.lv

Arī tavs priekšnams brīžiem izskatās kā “uzsprādzis”? Seko līdzi raidījuma “Dana ar kasti” padomiem un iemācies labāk organizēt!

2021. gada 9. septembrī 12:16

Dana Gulbe, kas zināma arī kā “Dana ar kasti” šoruden dosies palīgā cilvēkiem tikt pie kārtības. Ar ko sākt, kā neatmest visam ar roku pusceļā un kā kārtot tā – lai rezultāts nepazustu jau pēc pāris dienām?! Šie un citi noderīgi padomi un atbildes uz jautājumiem būs atrodami jaunajā pašmāju kārtošanas raidījumā “Dana ar kasti”.

Pirmās epizodes galvenais varonis – priekšnams – kas kā īstena vizītkarte atspoguļo mājas pirmo iespaidu un liek izdarīt secinājumus par tajā dzīvojošajiem cilvēkiem.

Bet kā tikt galā 5 cilvēku ģimenei – kur trīs mazie razbainieki parūpējas, lai jaku, somu un nomesto apavu kaudzes pie ieejas pārvērstos ikdienišķā skatā. Un kā palīdzēt mammai ar patiesi iespaidīgo ģimenes apavu apjomu, kas zem sevis paslēpis mazmazītiņo apavu plauktu?!

Ikdienā bardaks izveidojas pamatīgs, jo priekšnamā valda gan kurpju, gan jaku, gan cepuru un citu lietu haoss. Dana ar kasti iesaka vienmēr sākot kārtot savu māju izņemt visu no pašreizējās atrašanās vietas un apskatīt, cik tad patiesībā mums tās mantas ir. Un kad esat apskatījuši, tad saprast, vai šajā visā nav arī kaut kas lieks.

Taču kā ieviest kārtību, kas ir ilglaicīga, lai to varētu uzturēt? Un kur likt nevajadzīgās lietas? Skaties augstāk pievienotajā epizodē!

*Projektu finansē NEPLP  no sabiedriskā pasūtījuma līdzekļiem!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm