tv3.lv

“Bērns mani neklausa!” Izglītojošs šovs jebkuram, kurš audzina bērnus, tikai plāno bērnus un kuram ir saskarsme ar bērniem – "Džo Frosta: auklīte izbraukumā" TV3 Life

Bērnu audzināšana nav vienkāršs uzdevums. Bieži vien gadās, ka gaidītais sapnis par laimīgu un saticīgu ģimeni izvēršas pamatīgā murgā ar kliedzošiem bērniem, pārgurušiem vecākiem un nepārtraukti nokaitētu atmosfēru. Liela vilšanās un neatbildēti jautājumi – ko iesākt, kā normalizēt situāciju?

2021. gada 7. jūnijā 11:14

Atkal palīgā ģimenēm, kas nonākušas grūtībās, dodas superauklīte Džo Frosta savā jaunajā raidījumā “Džo Frosta: auklīte izbraukumā” TV3 Life, kurā, kā jau var nojaust pēc nosaukuma, viņa kopā ar savu uzticamo komandu ceļo pa visu ASV, lai apciemotu ģimenes un palīdzētu vecākiem, kas netiek galā ir bērniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katrā epizodē šovs un tā vadītāja Džo Frosta viesojas kādā ģimenē, kas lūgusi pēc palīdzības. Džo Frostai ir vairāk nekā 30 gadu pieredze bērnu audzināšanā, viņa ir uzrakstījusi vairākas grāmatas par šo tēmu un vadījusi vairākus televīzijas šovus un raidījumus, lai izglītotu vecākus bērnu audzināšanas jautājumos, palīdzētu viņiem identificēt problēmas un to iemeslus, kā arī rast risinājumus.

Džo Frosta uzskata, ka neviena krīze nav nepārvarama, neviens bērns nav tik briesmīgs, lai to nevarētu savaldīt. Vecākiem tikai jāievēro pāris pamatnoteikumi, un viss ir atrisināms.

“Džo Frosta: auklīte izbraukumā” būs noderīgs, izglītojošs šovs jebkuram, kurš audzina bērnus, kurš tikai plāno bērnus, un pat jebkuram, kuram ir saskarsme ar bērniem.

Katrs šajā šovā varēs saskatīt pazīstamas situācijas attiecībā uz bērniem un pasmelties noderīgus padomus, ko īstenot arī savā dzīvē – no 5. jūnija sestdienās un svētdienās plkst. 11.00 TV3 Life!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm