tv3.lv

Ar bezmaksas spēli "Pievelc Latviju tuvplānā" aicina apceļot Latviju rudenī

Kad vasaras tālākie ceļojumi ir garām un laiku izbraucienam var atrast vien nedēļas nogalēs, tas paver iespēju apceļot un iepazīt Latviju, atklājot jaunus kultūras, dabas un vēstures vietas. 16 maršruti un vairāk nekā 380 dažādi tūrisma objekti ļaus katram ceļotgribētājam atrast sev tīkamāko izklaidi.

19. septembrī 13:38

Lai veicinātu plašāku un aizraujošāku Latvijas iepazīšanu un vietējo tūrismu, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), sadarbībā ar “Postnos”, izstrādājusi spēli ceļotājiem “Pievelc Latviju tuvplānā”. No 12. septembra līdz 31. decembrim, ceļojot un pildot uzdevumus, ir iespēja iegūt vērtīgas balvas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

LIAA Latvijas Tūrisma departamenta direktore Inese Šīrava

“Katru gadu var novērot, ka arī rudenī netrūkst ceļotgribētāji, kas vēlas apskatīt Latviju, par spīti varbūt dažreiz drūmākiem laikapstākļiem. Vēlamies aicināt iedzīvotājus doties azartiskā piedzīvojumā kopā ar ģimeni vai draugiem, ieplānojot braucienu sev vēlamā formātā – vienas vai vairāku dienu garumā. Lai parādītu plašās tūrisma iespējas un veicinātu Latvijas apceļošanu, piedāvājam izmantot jau ieplānotus tūrisma maršrutus ar izklaides/spēles – elementiem. Turklāt laikā no 12. septembra līdz pat 31. decembrim, ceļojot un pildot uzdevumus spēles lietotnē, ir iespēja iegūt arī vērtīgas balvas.”

Spēle “Pievelc Latviju tuvplānā” tika atklāta pērn, 2021. gada vasarā, un šogad ir papildināta, jo spēles dalībnieki savā starpā sacentīsies par punktiem, vācot atbildes uz jautājumiem un atrodot īpašus kodus maršrutā iekļautajos objektos. Rezultatīvākos spēlētājus katru mēnesi atalgos ar balvām.  Katrā no novadiem ir četri maršruti, vidēji 180 – 280 km. Savukārt katrs maršruts sadalīts vēl trīs mazākos posmos. Spēli var izspēlēt un balvu izlozē piedalīties izbraucot arī tikai vienu posmu, kas ir vidēji 50 – 100 km. Katrā ceļa posmā iespējams apskatīt ne vien jau labi zināmus tūrisma objektus, bet arī līdz šim mazāk iepazītas pērles.

“Postnos” līdzīpašnieks Valdis Vītoliņš

“Spēles maršruti veidoti tā, lai jau labi zināmus reģionus būtu iespēja iepazīt no pavisam jauna rakursa, sekojot kartei spēles lietotnē un dodoties pa vēl nebijušiem ceļiem, atklājot jaunus pārsteigumus. Īpaši jāuzsver, ka spēli ir iespējams arī uz brīdi pārtraukt un doties tālāk ceļā, piemēram, nākamajās brīvdienās.”

Savukārt, ja ceļotāji vēlas izbaudīt ilgāku un kvalitatīvu kopā būšanu ar saviem ceļabiedriem, tad piedzīvojumu var ieplānot arī uz vairākām dienām, baudot vietējo naktsmītņu un kafejnīcu viesmīlību, kas arī ir iekļautas konkrētos maršrutos.

LIAA Latvijas Tūrisma departamenta direktore Inese Šīrava

“Ieskatīties maršrutu piedāvājumā un to aprakstos īpaši vērts ģimenēm, kas vēlas saturīgi pavadīt laiku, jo vairākos objektos pieejamas ne vien izklaidējošas, bet arī izglītojošas ekskursijas un ekspozīcijas.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai piedalītos izlozē par balvām, spēles dalībniekiem ir jāizbrauc vismaz viens spēles posms un jākrāj spēles punkti, pildot uzdevumus spēles lietotnē. Turklāt pēc tam, kad posms pabeigts, turpat lietotnē jāaizpilda elektroniskā LIAA aptauja par ceļā redzēto un piedzīvoto. Katru mēnesi lielāko punktu skaitu ieguvušais spēlētājs saņems balvu – 100 eiro dāvanu karti “Circle K”, savukārt decembra beigās starp visiem spēles dalībniekiem notiks četru galveno balvu – “Circle K” dāvanu kartes 250 eiro vērtībā – izloze.

Lai uzzinātu vairāk par spēli, LIAA aicina skatīt www.pievelclatvijutuvplana.lv, kā arī aicina sekot līdzi Facebook kontam @atklajlatvijunojauna un Instagram kontam @latviatravel, kurā notiks balvu izspēle.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm