tv3.lv

Arnis Krauze Gruzijā nokritis no tilta

TV3 ziņu žurnālists Arnis Krauze pamatīgi sabiedējis savus sociālo tīklu sekotājus, publicējot ziņu, ka ceļojuma laikā Gruzijā ar viņu noticis negadījums. Žurnālists iekritis upē no sena tilta. Kā sekotājiem ziņo Krauze, Gruzijas svētā Tamāra viņam stāvējusi klāt, jo kritiens beidzies ūdenī, ne uz akmeņiem.

2018. gada 23. maijā 15:20

Kā atklājis Krauze, ekskursijas vadītājs Gruzijā, stāstot par karalienes Tamāras tiltu, kas ir jau deviņus gadsimtus vecs, bet gar kura malām nav margu, mierinājis, ka viņa gida pieredzē neviens tūrists no tā vēl nav nokritis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēc šīs sarunas pagājusi vien nepilna minūte, kad paslīd manas gumijas zoles un es krītu. Labi, ka ūdenī, nevis uz akmeņiem. Manas kājas, rokas pamatīgi sadauzītas un vairs neesmu dižs staigātājs, bet Tamārai, kas Gruzijā esot svētā, protams, liels paldies,” notikumus atceras Krauze.

Svētās Tamāras jeb Besleti tilta augstums ir astoņi metri, un tā pakājē plūst upe. Tilts tiek uzskatīts par vienu no Gruzijas vēstures dārgumiem, kurš ir arī iecienīts tūristu apskates objekts.

Tiesa, tūristi, kuri apskatījuši skaisto tiltu, nereti norādījuši, ka sajūtas, to šķērsojot ir divējādas, jo upes dziļums zem tā ir vairāki metri, turklāt tur esot arī akmeņi.

#abkhazia#besletibridge#sukhumi

A post shared by Nature? (@nature4thepeople) on

Беслетский мост находится в черте современной столицы Абхазии города Сухуми. Согласно проведенным экспертизам постройки и историческим документам, он был возведен в XI-XII веке. Предположительно строительство данного объекта длилось 3-5 лет. Мост служит переправой через реку Басла. На сегодняшний день эта достопримечательность уникальна для своей страны из-за почтенного возраста и необычности конструкции. . Атмосферненько, ведь правда? . #Абхазия #новогодниеКаникулы #семейноепутешествие #abhazya_trip_kat___313 #abhazia #sukhumi #Сухуми #январь2018 #family_trip #БеслетскийМост #kukarta #kubantrip #besletibridge #abhaziatrip #природаАбхазии #фото_дружба #я_всегда_с_собой_беру_фотокамеру

A post shared by Katerina Kireeva (@kat___313) on

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm