tv3.lv

Aukstā zupa un slavena itāļu aktrise: Roberto ceļojums Sardīnijā noslēdzies

Ceļojums apkārt Sardīnijai kopā ar Roberto Meloni, mākslinieci Elitu Patmalnieci un televīzijas personību Rūtu Dvinsku ir noslēdzies. Desmitā epizode atklāj vēl neredzētas Sardīnijas pērles un cilvēkus, kā arī stāsta, kur un kā notiks trijotnes atkal satikšanās jau pēc ceļojuma, kuras ir siltākās atmiņas un spilgtākie iespaidi, kas joprojām palikuši nepārspēti Rūtas un Elitas atmiņā.

17. augustā 7:15

Roberto un Elita šajā epizodē atgriežas Sanbenedeto tirgū, kas ir lielākais iekštelpu tirgus Itālijā un otrs lielākais Eiropā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Roberto tikai nosmej: “Lai piedod mums visi vegāni!” Skaties epizodi un noskaidro, vai Elita un Roberto saņemsies pagaršot zarnas?

Vēlāk viņi dodas uz krāšņo Turri dārzu, kur izveidota īpaša ziediem veltīta dzejas taka.

Foto: RAIDĪJUMA ARHĪVS

Satiekoties jau pēc ceļojuma Latvijā, Elita emocionāli atzīst: “Mana mīļākā atmiņa par Sardīniju ir ūdens krāsa, kalni, foršs ēdiens, saule. Redz katra vieta saistās ar cilvēkiem, ar mīlestību, ar to, ko tu satiec savā ceļā.”

Rūta papildina: “Konkrēti vienu mīļāko atmiņu izstāstīšu, tas bija Orgosolo. Kad mēs vakarā atgriezāmies pilsētā un satikām tos vecos ļaudis, un tas izvērtās līdz asarām aizkustinoši. Mēs tikām ieaicināti pie viņiem mājās, mums salēja vīnogu kandžu, Minnija brauca ar mašīnu.”

Šajā raidījumā būs arī sirsnīga viesošanās pie Roberto ģimenes Ardarā, kopīgi gatavojot ģimenē iemīļotu desertu – “casadinas” jeb “formaggielle”. Beidzot arī atklāsim, vai Roberto garšo aukstā zupa un kā to gatavo Elita un Rūta.

Foto: RAIDĪJUMA ARHĪVS

Raidījuma kulminācija būs satikšanās arī Evu Grimaldi, kas ir slavena itāļu aktrise un modele, un viņas sievu Immu Bataglia, kas ir LGBT kopienas aktīviste. Dāmām iepatikās jautrā raidījuma kompānija, kas vakaru padarīja interesantāku un īpašu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īpašs pārsteigums tieši Go3 skatītājiem – ekskluzīvi ir pieejamas arī 10 aizkadru epizodes “Roberto no Sardīnijas. Necenzēts”, kurās var ieskatīties filmēšanas procesā, raidījuma veidošanas komandas aizkadru dzīvē, baudīt skaļākos smieklu, kā arī asaru brīžus. Pikanti, necenzēti kadri, kas tā arī nenonāca raidījumā, bet tev ir iespēja tos redzēt Go3. Kas notiek, kad 8 pieaugušie pavada 15 dienas kopā, apceļojot Vidusjūras pērli plecu pie pleca 30 grādos?

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm