tv3.lv

Dodies uz našķošanos Valmieras novada "Mājas kafejnīcu dienās"

“Mājas kafejnīcu dienas” Valmieras novadā norisināsies jau otro reizi, 6. un 7.  augustā, kuru laikā svešinieks kļūst par ciemiņu. Mājas pagalms vai kafejnīcai neikdienišķa vieta izstaro māju sajūtu, viesi izgaršo saimnieku gatavoto ēdienu, kā arī bauda daudzveidīgu kultūras programmu.

2. augustā 12:14

“Mājas kafejnīcu dienu” dalībnieki spodrina ne tikai galda piederumus un glāzes, bet arī deju kurpes, mūzikas instrumentus un viesmīlības prasmes, lai ciemošanos savā mājas pagalmā padarītu vēl īpašāku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valmieras novada iedzīvotāji vienmēr bijuši aktīvi darītāji, tādēļ šogad savos mājas pagalmos ciemos aicinās 24 mājas kafejnīcas, no kurām daļa ir Valmierā, bet gardēžus gaidīs arī plašajā novadā – Rūjienas, Sēļu un Matīšu pusē, pie Burtnieku ezera un Gaujas krastos, kā arī Dikļu, Zilākalna, Kocēnu un Trikātas pusē. Interaktīvo karti ar visām Valmieras novada mājas kafejnīcām, to piedāvājumu un darba laikiem iespējams aplūkot šeit.

Mājas kafejnīcu piedāvājumā būs ēdieni, kuru recepte nodota no paaudzes paaudzei, veģetāri meistardarbi un arī izloloti kulinārie eksperimenti.

Ne tikai gardi ēdieni un iemīļoti dzērieni, bet arī dažādas aktivitātes padarīs mājas kafejnīcas apmeklējumu vēl īpašāku. Būs dažādi muzikālie pārsteigumi, dzejas lasījumi, izkustēšanās tautu deju vai jutekliskās Bačatas ritmos vai gluži pretēji, būs iespēja pārsteigt citus kafejnīcu apmeklētājus, spēlējot sev tīkamus klaviermūzikas skaņdarbus.

Varēs notvert romantisku un sapņainu noskaņu dažādās mākslas darbu izstādēs, rūpīgi iekoptos daiļdārzos un pavisam īpašā nakts kafejnīcā.

Piedzīvojumu meklētāji varēs nodoties dažādām galda un brīvdabas spēlēm, būs iespēja izmēģināt radiovadāmos bagijus, trases automobiļus, motociklu IŽ-49 un laivu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zinātkārie apmeklētāji varēs palauzīt prātu ēdienmīļu viktorīnā, doties ekskursijās, apskatot saimniecības un iepazīstoties ar dažādiem pūkainiem ķepaiņiem, vai arī vienkārši nodoties siltām sarunām ar mājas saimniekiem.

Jaunu prasmju meklētājiem būs iespēja radīt meistarstiķus dažādās radošajās darbnīcās vai arī iegādāties jau gatavus meistardarbus tirdziņos un pop-up veikaliņos. Mazajiem ciemiņiem būs dažādās spēles un piepūšamās atrakcijas.

Lai viesošanās mājas kafejnīcās būtu harmoniska kā viesiem, tā saimniekiem, aicinām pirms apmeklējuma pārliecināties par katras vietas precīzu darba laiku un to, vai mājas kafejnīcas apmeklējumu nepieciešams iepriekš pieteikt!

Papildu informācija par mājas kafejnīcu piedāvājumiem aplūkojuma majaskafejnicas.lv un visit.valmiera.lv, savukārt, informatīvā brošūra drukātā veidā pieejama Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10), kā arī elektroniskā formātā visit.valmiera.lv.

“Mājas kafejnīcu dienas” augustā:

  • 6. un 7. augustā “Izgaršo Leišmalīti.” Priekules un Vaiņodes apkārtnē! Neparastu un jaunu garšu baudījums Jelgavas novadā. Taste Kuldīga mājas kafejnīcas. Valmieras novads – Ziemeļvidzemes sirds!
  • 12. un 13. augustā Mājas kafejnīcu dienas Aizputes apkārtnē.
  • 13. augustā Mājas kafejnīcu dienas Siguldas novadā.
  • 13. un 14. augustā Valkas novads – Latvijas Ziemeļu vārti! Ropažu un Salaspils novados “plūst piena upes ķīseļa krastos”. Madonas novada vasaras garša!
  • 20. augustā “Brauc šorp uz ritīg suit padarīšen!” Mājas kafejnīcu diena Mārupes un Olaines novados.
  • 20. un 21. augustā Iepazīsti Bauskas novadu! Smiltenes novads – piedzīvojums garšu simfonijā!
  • 27. augustā Pierobežas garšas Veclaicenē.
  • 27. un 28. augustā Mājas kafejnīcu dienas Talsu novadā. “Gards pa kreisu, gards pa labu” Jēkabpils un Krustpils pusē. Breineigs sajūtu un garšu piedzīvojums Balvu novadā, Ziemeļlatgalē. Izbaudi Ogres novada īpašās garšas!

Darba laikus par visa mēneša “Mājas kafejnīcu dienas”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm