tv3.lv

Ķemeru parkā bagātīgi zied ap 600 skarainās hortenzijas

Ķemeru vēsturiskajā parka teritorijā šobrīd bagātīgi zied aptuveni 600 skarainās hortenzijas un 550 no tām rotā parka partera daļu, kopumā 763 m2 platībā. Ķemeros vēl turpina ziedēt arī rozes un ziemciešu dobēs jūtams rudens.

23. septembrī 17:03

Septembris ir brīnišķīgs laiks, lai apmeklētu Ķemeru vēsturisko parku, kas ir kļuvis par iecienītāko pastaigu vietu Jūrmalā. Vairāk nekā 20 hektāru lielajā parkā apskatāmi vēsturiski arhitektūras paraugi  – paviljons, rotonda un divpadsmit tiltiņi, kas šķērso cauri parkam plūstošo Vēršupīti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Parka teritoriju ar savu krāšņumu daiļo skarainās hortenzijas šķirne “Grandiflora”, kuras šobrīd maina toni no baltā uz sārto, piešķirot parkam rudenīgas nokrāsas.

Arī tev ir iespēja savā dārzā iestādīt kādu hortenziju vēl šajā rudenī. Dārznieks sniedz padomus, kā pareizi iestādīt un kādas šķirnes izvēlēties.

Apmeklētājus turpina priecēt rozes, apstādījumu rindās košas lapas krāsojas spārnotajam segliņam, kas citviet pārsteidz ar ugunīgu lapu toni. Ziemciešu dobēs jūtams rudens, nomainot vasarīgas noskaņas pret rudenīgākiem akcentiem, savu krāšņumu rāda Stobrainā krastkaņepe, turpina ziedēt košās ehinācijas un drīz ziedēs Jaunbeļģijas ziemastere.

Galerijā Ķemeru vēsturiskais parks ar krāšņajām hortenzijām 

Ķemeros var baudīt ne tikai tās vēsturiskā parka burvību rudenī, bet arī līdz 30 oktobrim uzkāpt 42 metru augstajā ūdenstornī. Apmeklētājiem pieejami divi skatu laukumi 12 un 42 metru augstumā no kuriem paveras brīnumains skats. Ķemeru ūdenstornis apmeklētājiem ir atvērts katru dienu no pulksten 10.00 līdz 18.00. Apmeklējums ir bez maksas. Lūdzam vērst uzmanību, ka augšējā skatu laukuma (42 m) apmeklējums ir tikai ar iepriekšēju rezervāciju, kuru var veikt šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm