tv3.lv

Latvijas studentu galvaspilsētā jaunības trauksme tverama arī vasarā

Nākamsvētdien, 7. augustā, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina doties tematiskā ekskursijā kājām pa Jelgavu Klīstošā studenta pēdās, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs. Ekskursijas laikā varēs ieskatīties vietās, kas tuvas Jelgavas studentiem un uzzināt, kā studentu dzīve ritēja kādreiz un kā studenti mācās un dzīvo šodien.

2016. gada 31. jūlijā 11:22

Jelgava ir studentu pilsēta un dažkārt to mēdz dēvēt pat par Latvijas studentu galvaspilsētu. Tam ir pamats, jo šeit ir dibināta pirmā augstskola Latvijas teritorijā – Academia Petrina –, bet mūsdienās darbojas lielākā reģionālā augstskola Latvijā – Latvijas Lauksaimniecības universitāte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaut arī vasarā mācības nenotiek, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina ielūkoties studentu pilsētas aizkulisēs – vietās, kas studentiem ir sevišķi tuvas. Gides un bijušās Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas studentes Inas Jurģes vadībā tiks apmeklētas Tehniskā, Meža un Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes, kur varēs ieskatīties studiju vidē un uzzināt par studentu darbiem un nedarbiem.

Ekskursijas laikā varēs ielūkoties arī studentu kopmītnēs, iepazīt Latvijā vienīgā Studentu teātra stāstu, uzzināt par studentu izklaides vietām un, protams, apmeklēt Jelgavas pili, kas ir universitātes galvenā mītne. Ekskursija ar studentu himnu noslēgsies pie skulptūras – strūklakas Jelgavas students, kas kļuvusi par studentu veiksmes simbolu. Ekskursijas laikā paredzēti pārsteigumi un aktivitātes Jelgavas studentu tradīcijās.

Ekskursija kājām Klīstošā studenta pēdās sāksies svētdien, 7. augustā, pulksten 13 pie Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa ekskursijā 1 eiro, skolēniem un pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Ekskursijas ilgums 2,5 stundas. Pieteikšanās ekskursijai Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā pa tālruni 63005447 vai e-pastu [email protected] Vairāk informācijas par ekskursijām un maršrutiem Jelgavā un apkārtnē meklē šeit!

Foto: Jelgavas aizraujošākās un ievērojamākās vietas

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm