tv3.lv

Piedalies autoorientēšanās spēlē pa Valmieras novadu

Sestdien, 17. septembrī, Gaujas Nacionālā parka (GNP) Ceļotāju dienā ļaujies meklēšanas un atklāšanas priekam un piedalies autoorientēšanās spēlē pa Valmieras novadu!

13. septembrī 9:55

“Individuāli, divatā, ģimenes vai draugu lokā, meklēšanas un atklāšanas prieks spēj aizraut, kā lielus, tā mazus. Vai tā būtu smalka detaļas ieraudzīšana vai matemātiska dažādu simbolu skaitīšana, risināmais uzdevums kā dzinulis virza komandu jaunos piedzīvojumos,” stāsta Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pasākumu organizatore Madara Stukmane.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

17. septembrī ar auto dodies orientēšanās maršrutā, pēc koordinātām meklē dažādus dabas un kultūrvēstures objektus GNP Valmieras novada teritorijā un pildi jautājumu un fotoattēlu uzdevumus. Sestdienas piedzīvojums vedīs pa asfalta, grants un zemes ceļiem. Kopējais maršruta garums atkarīgs no katra braucēja, bet  būs vismaz 60 kilometru garš, ja komanda vēlēsies izbraukt visus orientēšanās punktus un pretendēt uz pārsteiguma balvām.

Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pasākumu organizatore Madara Stukmane

“Katrā pieturpunktā dalībniekus sagaidīs dažādi uzdevumi, kas prasīs vērību, atjautību un radošu pieeju. Brauciena laikā varēs atklāt gan jaunas, gan pakavēties jau iemīļotās GNP apskates vietās. Lai netraucēti izbaudītu spēles norisi, dodoties ceļā, neaizmirsti uzlādēt savu viedierīci vai paņemt līdzi ārējo uzlādes bateriju.”

Autoorientēšanās lapas drukātā formātā vari saņemt Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10) no 14. septembra vai lejupielādēt elektroniskā formātā šeit.

Lai pretendētu uz pārsteiguma balvām, aizpildīto autoorientēšanās lapu (fotografētā vai skenētā veidā), uzņemtos fotoattēlus un komandas nosaukumu iesniedz līdz 18. septembra pulksten 12.00, sūtot lietotnē WhatsApp uz telefona numuru: +371 26332213 vai uz e-pastu: [email protected]

Pēc nejaušības principa trīs laimīgie pareizo atbilžu iesniedzēji 19. septembra pēcpusdienā saņems pārsteiguma balvas no GNP tūrisma uzņēmējiem. Ar balvu saņēmējiem sazināsimies individuāli!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“GNP Ceļotāju dienas tiek organizētas reizi gadā, kad parka teritorijā noris dažādi pasākumi, ekskursijas un izzinoši pārgājieni, kuros aicināts piedalīties ikviens interesents. Pasākumu organizē Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālā administrācija sadarbībā ar GNP pašvaldībām un vietējiem uzņēmējiem,” stāsta M. Stukmene un aicina: “Autoorientēšanās dalībniekus aicinām ievērot valstī noteiktos ceļu satiksmes drošības noteikumus, kā arī drošākas braukšanas nolūkos savstarpēji sadalīt lomas – transportlīdzekļa vadītājs, navigācijas uzmanītājs u. tml. Toties ārpus transportlīdzekļa, dodoties dabā, aicinām būt atbildīgiem un ievērot dabai draudzīgas rīcības principus – ko atnesi, to aiznes!”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm