tv3.lv

“Vēlējāmies paši savā veidā atklāt Āfriku!” Moči, 7000 kilometri, mežonīga daba un dzīvnieki kanālā TV6

Jauns piedzīvojumu raidījums “Pa Saules ceļu Āfrikā” TV ekrānos no 5. oktobra kanālā TV6! Ekspedīcija aizraus skatītājus ik sestdienu plkst. 21.00 kanāla TV6 ekrānos! Piedzīvojumu meklētāji Jānis Traubergs un Sandijs Hāns dosies gandrīz mēnesi ilgā ceļā uz motocikliem pa sešām Āfrikas dienvidu daļas valstīm, mērojot vairāk nekā 7000 km.

2019. gada 1. oktobrī 11:15

Piedzīvojumu ekspedīcija “Pa Saules ceļu Āfrikā” aizraus skatītājus, ļaujot iepazīt Āfriku un izprotot dažādās kontinentu atšķirības. Pieredzējušie “Adventure Team Latvia” biedri Jānis Traubergs un Sandijs Hāns dosies gandrīz mēnesi ilgā ceļā uz motocikliem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceļotāji atklās, kādus sadzīves apstākļus nācās piedzīvot, kāda ir attieksme pret eiropiešiem, kuru robežu izdevās šķērsot visātrāk, kurā no valstīm visizdevīgāk griezt matus, kā rīkoties, ja policists atklāti prasa kukuli, cik daudz latviešus tur var sastapt un, protams, kā diviem komandas biedriem sadzīvot, pavadot tik ilgu laiku uz motocikliem Āfrikā?

Jānis Traubergs

Jānis Traubergs

Kamēr mēs sekojām līdzi, lai motocikliem neuzkāpj dzinēja temperatūra, mums pašiem to mērīja, šķērsojot Dienvidāfrikas un Namībijas robežu. Regulāri pa ceļam bija arī slimību izplatības kontroles posteņu apmeklējumi.

Namībijā braucot pa nelīdzenajiem grants ceļiem, no vibrācijām pazaudējām navigācijas iekārtu, bet pa slapjo māla segumu Tanzānijā, ar krosa zābakiem slidinājāmies kā pa slidotavu.

Pirmajā epizodē ceļotāji šķērsos ekvatoru, mēros stāvu kāpumu uz slavenās kalnu virsotnes “Table Top” un teju sasniegs tālāko punktu dienvidu kontinentā – Labās cerības ragu.

Seko patiesām emocijām un iepazīsti pasauli raidījumā “Pa Saules ceļu Āfrikā” no 5. oktobra sestdienās plkst. 21.00 kanālā TV6!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm