“Douglas Make‑up skola”: kāpēc sejas kopšana pielīdzināma SPA

0 Komentāru
“Douglas Make‑up skola”: kāpēc sejas kopšana pielīdzināma SPA
Foto: Publicitātes foto

No 10. līdz 18. septembrim portālā Skaties.lv ikviena lasītāja varēja pieteikties projektā sievietes skaistumam “Douglas Make-up skola”. Tā laikā izvēlētas sešas sievietes, kuras bija gatavas izaicināt sevi un kameru priekšā apgūt ko jaunu. Šoreiz pārvērtībām ļāvusies Anita.

Kā uzsver “Douglas” grima māksliniece Marta Kapicka – gan dienas, gan vakara grimā visbūtiskākā ir sejas sagatavošana – vispirms jāuzklāj toniks, tad ādu mitrinoši līdzekļi, un tikai pēc tam var sekot grima bāze un visbeidzot – tonālais krēms.

Pret sejas kopšanu jāattiecas, kā pret pašas radītu SPA – tā jāizbauda bez steigas. Vēl vairāk – izlaižot kādu no sejas kopšanas soļiem, var negribēti panākt pretēju efektu – dienas krēms, uzklāts uz netonizētas ādas, iedarbosies tikai virspusēji, savukārt, ja sejas krēmu aizmirsīsi lietot pēc ādu dziļi mitrinoša seruma, pēdējais darbosies pretēji cerētajam un ādu tikai sausinās.

Nedrīkst aizmirst parūpēties arī par ādu ap acīm – tā ir plānāka, pakļauta intensīvai mīmikai, un būs pirmā, kas vēstīs par sagurumu un gadiem. Pareizi veidots dienas grims laika ziņā neaizņem mazāk kā sejas uzpošana vakaram, taču Marta iedrošina, ka galvenais ir trenēties, mācīties un tad jau viss sanāks!

Video skaties, kā pareizi uzklāt tonālo krēmu un veidot sejas kontūru, kā arī kā izveidot neuzkrītošu dienas grimu.

Anitas pārvērtībām izmantots:

Arī tev ir iespēja nonākt Douglas Make-up skolas meistaru gādīgajās rokās un tikai 3 stundu laikā apgūt teorētiskās un praktiskās zināšanas par to, kā pareizi kopt sejas ādu, kā izvēlēties sev piemērotākos ādas kopšanas līdzekļus un dekoratīvās kosmētikas produktus, kā arī kā pašai izveidot skaistu grimu. Nodarbības pieejamas tirdzniecības centros Spice, Akropole, Mols un Rīga Plaza, kā arī veikalā “Dougas” Brīvības ielā 55. Sīkāka informācija ŠEIT!

0 Komentāru