Douglas Make‑up skola – noderīgi triki nevainojamam vakara grimam

0 Komentāru
Douglas Make‑up skola – noderīgi triki nevainojamam vakara grimam
Foto: Publicitātes foto

Kā panākt, lai grims noturas nevainojams visa vakara garumā un kā izvēlēties acu ēnas, kas ne vien izcels tavu acu krāsu, bet arī padarīs tavu make-up interesantu un atšķirīgu?

“Douglas Make up skolas” oficiālā grima māksliniece Marta Kapicka ir pārliecināta – lieliskam make-up būtiskas ir praktiskās zināšanas par atbilstošāko kosmētiku un krāsām, – un Douglas Make up skolā tās apgūstamas nieka 3 stundu laikā!

No 10. Līdz 18 septembrim portālā “Skaties.lv” ikviena dāma varēja pieteikties projektā sievietes skaistumam “Douglas Make-up skola”. Tā laikā izvēlētas sešas sievietes, kuras bija gatavas izaicināt sevi kameru priekšā un apgūt ko jaunu, un nu ir nonākušas pārvētību pasaulē – video epizožu filmēšanā , kur apgūs dažādus parocīgus skaistuma knifiņus, iemācīsies izveidot vakara grimu, kā arī skaisti uzkrāsoties, tērējot tam iespējami maz sava laika.

Šoreiz pārvērtībām ļāvusies “Skaties.lv” lasītāja Zane. Viņai grima māksliniece Marta Kapicka iesaka izvēlēties violetas acu ēnas, kas lieliski izceļ zaļu acu krāsu, kā arī izmantot grima fiksatoru, kas tam ļaus noturēties nevainojamam visa vakara garumā. Kā pareizi uzklāt konsīleri un veidot acs ēnojumu, kā arī citus vērtīgus padomus skaties video!

Zanes grimam izmantots:

Arī tev ir iespēja nonākt “Douglas Make-up skolas” meistaru gādīgajās rokās un tikai 3 stundu laikā apgūt teorētiskās un praktiskās zināšanas par to, kā pareizi kopt sejas ādu, kā izvēlēties sev piemērotākos ādas kopšanas līdzekļus un dekoratīvās kosmētikas produktus, kā arī kā pašai izveidot skaistu grimu. Nodarbības pieejamas tirdzniecības centros “Spice”, “Akropole”, “Mols” un “Rīga Plaza”, kā arī veikalā “Dougas” Brīvības ielā 55. Sīkāka informācija ŠEIT!

0 Komentāru