tv3.lv

Dziļākajos upju neizpētītajos ūdeņos, kur dzīvo baisākie un neparastākie monstri – dodies līdzi piedzīvojumā TV6 raidījumā "Upes briesmoņi"!

Britu raidījumu vadītājs, vairāku zvejas grāmatu autors, biologs, ekstrēmu piedzīvojumu meklētājs, zvejas pētnieks un saldūdens detektīvs Džeremijs Veids piedāvā mesties aizraujošā un bīstamā piedzīvojumā jaunajā raidījumā “Upes briesmoņi” TV6!

2021. gada 19. maijā 14:14

Džeremijs par zemūdens pasauli un zvejošanu sācis interesēties jau agrā bērnībā, kuru viņš pavadīja Austrumanglijā upes krastos. Vecāki priecīgi atbalstīja puikas aizraušanos ar makšķerēšanu, kas ir krietni vien labāka laika pavadīšana kā bezjēdzīga dauzīšanās ar citiem bērniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmo reizi saviem spēkiem noķert zivis Džeremijs mēģināja apmēram septiņu gadu vecumā, tomēr tas beidzās neveiksmīgi. Kad draugs parādīja, kā tas darāms pareizi, un puikam izdevās noķert savu pirmo lomu, atpakaļceļa vairs nebija. Džeremijs studēja bioloģiju, strādāja par bioloģijas skolotāju un nelaida garām nevienu iespēju ceļot pa pasauli un pētīt dažādas ūdens krātuves un to iemītniekus.

Savos klejojumos viņš ir saslimis ar malāriju, piedzīvojis lidmašīnas katastrofu un uz viņu ir tēmēts ar ieroci, taču nekas viņu nespēj apturēt. Džeremijs Veids ir uzrakstījis vairākas grāmatas par makšķerēšanu un zvejniecību, kā arī radījis un vadījis vairākus raidījumus par dabu un ūdens iedzīvotājiem.

Savā raidījumā “Upes briesmoņi” Džeremijs aicina līdzi pasaules dziļākajos, baisākajos un tālākajos upju ūdeņos, lai pētītu upēs un to krastos notikušas neizskaidrojamas nāves. Piedzīvojums sākas ar pasaules lielāko upi Amazoni, kuras ūdeņos dzīvo noslēpumainas un mežonīgas radības, kā arī notikuši vairāki aizdomīgi notikumi.

1981. gadā Amazones upes krastā notika baisa traģēdija – nogrima pietauvots kuģis un bojā gāja simtiem cilvēku. Ap šo notikumu joprojām ir pārāk daudz neskaidrību – daudzi no bojā gājušajiem netika pat atrasti un liela daļa bija saplosīti. Džeremijs mēģinās noskaidrot – vai tajā varētu būt vainojami kādi Amazones plēsīgie iemītnieki?

Reiz Amazones krastā atrada mirušu vīrieti ar nekad iepriekš neredzētiem ievainojumiem, un vietējie domā, ka to paveicis kāds upes briesmonis. Vai tā varētu būt patiesība, skaidros Džeremijs.

Arvien tālāk pa milzīgo upi, arvien dziļāk tās neizpētītajos ūdeņos, kur dzīvo arvien baisāki un neparastāki monstri – raidījumā “Upes briesmoņi” no 23. maija svētdienās plkst. 14:00 TV6!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm