tv3.lv

2016. gada iespaidīgākie FOTO: “lidojošās” vimbas, Liepiņi iekaro vulkānu un Baltijas ceļš

Decembra pēdējās un janvāra pirmās dienas paredzētas tam, lai atskatītos uz to, kas iepriekšējos 12 mēnešos sastrādāts. Pierasts, ka notikumi tiek sarindoti kaut kādos topos vai apkopojumos, un arī portāls Skaties.lv visai atskatu jūrai pievieno vēl vienu – 2016. gada skaistākie foto kadri, kas publicēti pie mums.

2017. gada 4. janvārī 16:23

2015./2016. gadumijas uguņošana “no otras puses”

Par rīdzinieku un pilsētas viesu iecienītāko pulcēšanās vietu, kur vērot svētku uguņošanu, jau gadiem kalpo 11. novembra krastmala. Taču uz šo krāšņo pasākumu var noraudzīties arī no otras puses. “No otras puses” mēs šoreiz domājam tiešajā nozīmē – dodoties pāri Daugavai un Gadumijas salūtu vērojot Vecrīgas torņu fonā. To īstenojis arī fotogrāfs Jēkabs Andrušaitis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Annijas stāsts par grafiti mākslu Horvātijas un Bulgārijas ielās

Pēdējos gados Latvijas tūristiem viens no iecienītākajiem galamērķiem ir Balkānu valstis – Horvātija, Bulgārija, kā arī Grieķija. Parasti mēs esam pieraduši, ka no šīm valstīm mājās tiek vestas fotogrāfijas ar skaistajiem kalnu un dabas skatiem, taču meitene vārdā Annija iemūžinājusi ko pavisam citu un netipisku.

Foto: Annija Vētra

Foto

Pavasara vēstneši – “lidojošās” vimbas

Kuldīdznieki zina, – pavasaris iestājas tad, kad virs Ventas rumbas, mugurām zaigojot, sāk lidot zivis. Gadu simtiem vimbas pavasaros dodas augšup pa Ventu, savā nārsta ceļā sastopot mutuļojošo Ventas rumbu – Eiropas platāko (249 m) ūdenskritumu.

Arī šo fotogrāfiju autors ir jau pieminētais Jēkabs Andrušaitis.

Foto

Deju kolektīva “Daiļrade” puiši elpu aizraujošā projektā

“Vai ir iespējams dalīties klusumā? Nē, nevis klusi dalīties, bet dalīties ar klusumu?” retoriski vaicā fotoprojekta Robs robežā un klusums izlauzies autore Annija Jace.

“Sākumā tas nebija projekts. Janvārī fotografēju arī šos pašus puišu tādā pašā manierē, lai papildinātu savu portfolio,” portālam Skaties.lv stāsta Annija, kura kā savus galvenos modeļus izvēlējusies deju ansambļa Daiļrade audzēkņus Kristapu Pelēko un Kasparu Braunu.

Foto

Foto

Īpašie siltie Līgo svētki un skaistās debesis

Kamēr citi svinēja Līgosvētkus jeb Jāņus otro nakti pēc kārtas, ziņu aģentūras LETA fotogrāfs Edijs Palēns izmantoja netipiskos laikapstākļus un skaidrās debesis, lai iemūžinātu lielisko skatu, kas pavērās Mērsragā uz Rīgas jūras līci.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Vasarā tika rekonstruēts “Baltijas ceļš”

Šovasar, 1. jūlijā, tika uzsākts darbs pie režisores un scenāristes Madaras Dišleres ģimenes filmas Paradīze ’89, kas tiek uzņemta Nacionālā Kino centra programmas Latvijas filmas Latvijas simtgadei ietvaros. Savukārt, 20. augustā  šīs filmas vajadzībām norisinājās leģendārā Baltijas ceļa rekonstrukcija.

Autors: Jānis Geseltiņš

Foto

800 vīri un sievas “pop-up” piknikā!

Balts, bet ar ļoti košām emocijām piesātināts izvērtās šā gada L””elegante Pop-Up Picnic. Noslēpumā turētās elegantās pop-up piknika vakariņas paredzētajā dienā notiek ar saukli Rain or Shine We Will Dine (Vai līst lietus, vai spīd saule, mēs vakariņosim)! Tajā piedalījās aptuveni 800 cilvēku!

Foto autors: Kristīne Grīnvalde

Foto

Neredzēta Rīga no putna lidojuma

Sākumā tā bija izlidošana “cauri” uguņošanai (ko viņš, starp citu, paveica divreiz), pēc tam skaistas fotogrāfijas ar mūsu galvaspilsētu no augšas. Dronu pavēlnieks Reinis dalās ar saviem interesantākajiem kadriem.

Foto

Liepiņu pāris uzkāpj pasaulē augstākajā vulkānā

Daudziem piektdiena, 16. decembris, iezīmējās ar kārtējās nedēļas beigām, bet diviem latviešiem ar ko pavisam īpašu – Kristaps un Kristīne Liepiņi pieveica vairāk nekā 6,8 tūkstošu metru augsto Ojos del Salado vulkāna virsotni Čīlē.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm