tv3.lv

43 gadu vecumā mainīt dzīvi un kļūt par mēneša meiteni! Jaunās TV zvaigznes Signes stāsts

Nevienam kanāla TV6 skatītājam nav noslēpums, ka šis gads ir īpašs – katru mēnesi kāda no 12 laimīgajām, kuras ieguva TV6 mēneša meitenes titulu, varēs pagozēties televīzijas ekrānā un parādīt visai Latvijai savus talantus. Lai arī gada pirmais mēnesis tūliņ noslēgsies, Skaties.lv sazinājās ar Signi Turausku, janvāra TV6 meiteni, lai noskaidrotu, kas mainījies Signes dzīvē un kādus plānus daiļā aktīvās atpūtas cienītāja kaļ nākotnē.

2017. gada 27. janvārī 11:24

Signe stāsta, ka šo pasākumu uztvērusi kā piedzīvojumu, norādot, ka nav ambicioza un ir gatava pieņemt visu jauno.

“Ja godīgi, nemaz neticēju, ka tikšu finālā, jo atlasē bija tik daudz jaunu un skaistu meiteņu,” atklāta ir Signe.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vaicājot, ko par piedalīšanos projektā domā Signes tuvinieki, viņa norāda, ka vīrs ir visnotaļ konservatīvs un no sākuma savu sieviņu nav atbalstījis, uzskatot, ka tā ir “nevajadzīga zīmēšanās,” tomēr, sākoties projektam, savas domas mainījis.

“Ja es kādam ar savu dzīvesveidu spēju dot ko pozitīvu, tas mani tikai iepriecina,” prāto Signe.

TV6 janvāra meitenei ir arī divas atvases – 13 gadīgā meitiņa esot bijusi izbrīnīta par projekta nosaukumu, vaicājot mammai, “kāda tu vairs meitene?” Jā, Signei ir 43 gadi, tomēr ar savu aktīvo un pozitīvo dzīvesveidu neviens no malas to nekad nepateiktu.

Signe stāsta, ka jādara ir tas, kas rada prieku – pati ir ļoti mainījusies, jo pagājušajā gadā aizgāja no darba Siguldas pašvaldībā, un tagad atzīst, ka spēj pati plānot savu laiku un ir laimīga.

TV6 janvāra meitene gatavo svaigēdāju kūkas un attīsta svaigi spiestu augļu un dārzeņu sulu “detox” projektu. Signe arī vada nodarbības par veselīgu dzīvesveidu un aktīvi sporto, kā arī ir veģetāriete. Tāpat Signe ziemas mēnešos ir “roņošanas” un skijoringa piekritēja, distanču slēpotāja, slidotāja, visu citu ziemas prieku piekritēja.

Foto: daiļā Signe ikdienā

Foto: Signe filmēšanas laukumā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm