tv3.lv

Alūksnes Zušu festivālā – zušu ātrēšana, zušu skrējiens un seriālu zvaigžņu uzstāšanās

Sestdien, 18. jūnijā, Alūksnes Pilssalā notiks trešais Alūksnes Zušu festivāls, kas apmeklētājiem piedāvās muzikālas un sportiskas izdarības, konkursus, andelēšanos tirdziņā un Jāņu ielīgošanu zaļumballē.

2016. gada 18. jūnijā 8:30

Festivāls sāksies jau dienas pirmajā daļā, kad Alūksnes un Apes novada fonda Jauniešu ideju laboratorija aicinās uz aktīvās atpūtas pasākumu Zušu skrējiens Pilssalas stadionā. Skrējiena rīkotāji dalībniekiem piedāvās divas distances. Plkst. 11:00 stadionā tiks dots starts septiņu kilometru skrējienam lielākajiem dalībniekiem, savukārt plkst. 12:00 turpat stadionā notiks stafetes skrējiens bērniem līdz 13 gadu vecumam. Dalībnieki skrējieniem varēs reģistrēties no plkst. 10:00 līdz 10.50 norises vietā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēcpusdienā, plkst. 15:00, Pilssalas estrādē Zušu festivāla atklāšanā Alūksnes novada deju kolektīvi piedalīsies koncertā Precinieki nāk. Savukārt no plkst. 17:00 līdz 19.30 Pilssalas teritorijā būs dažādas aktivitātes festivāla apmeklētājiem – iespēja izmēģināt savus spēkus vairākos konkursos, piemēram, zušu ātrēšanā, dziedāt ar muzikantiem Normundu Veļķeri un Arni Rappu, kā arī iegādāties sieru, alu, zušus un citus labumus amatnieku tirdziņā. Ieeja uz koncertu un festivāla aktivitātēm – bez maksas.

Vakarā, plkst. 20:00, Pilssalas estrādē uz koncertu Ne silts, ne auksts aicinās novadnieka Laura Amantova vadītais muzikālais kolektīvs Mirage Jazz orchestra, Juris Vaivods un Dailes teātra dziedošie aktieri Ieva Segliņa, Ērika Eglija, kura zināma kā seriāla Viņas melo labāk zvaigzne, un seriāla UgunsGrēks aktieris Gints Andžāns. Savukārt plkst. 22:00 Pilssalas estrādē uz Jāņu ielīgošanas zaļumballi aicinās Vilnis Dumpis un Deju orķestris. Šis sarīkojums ir ar ieejas maksu.

Foto: pavasaris Latvijas augstākajā pilsētā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm