tv3.lv

Ballītei būt! “Koijotos” dzērienus pasniedz būrī un laivā

“Tas ir kas nebijis izklaides nozarē Latvijā,” piesakot jaunumu, kas nu baudāms vienā no populārākajām atpūtas vietām Rīgā, akcentē naktskluba “Coyote Fly” mārketinga vadītāja Kristīne Dombrovska. Ja vien būsi no tiem, kuri izbaudīs dzēriena pasniegšanu stilizētā būrī vai četrus metrus garā laivā, iespējams šo ballīti atcerēsies ilgi jo ilgi.

2017. gada 11. janvārī 16:27

“Līdz ar pērn veiktajam interjera un koncepta pārmaiņām, smeļoties iedvesmu pasaules labākajos klubos un pieliekot klāt savu radošo pieeju, pērn saviem klientiem nodevām vērtēšanai līdz šim Latvijā nerealizētu alkohola pasniegšanas veidu, izmantojot dažādus papildu emociju veicinošus elementus, lai būtiski atšķirtos un būtu soli priekšā pārējām izklaides vietām Latvijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mēs nemitīgi domājam, kā pārsteigt klientus, lai viņi katru nakti klubā izbaudītu kā iespaidīgu šovu.

Nestuves, milzīgi karogi un dažādas plāksnes ar uzrakstiem un burti jau kļuvuši par neatņemamu vakara sastāvdaļu, tāpēc šobrīd ejam vēl tālāk, piedāvājot klientiem pasniegt alkoholu stilizētā būrī.

Savukārt gada nogalē kluba apmeklētāju vērtēšanai nodevām četrus metrus garu laivu,” portālam Skaties.lv stāsta naktskluba “Coyote Fly” mārketinga vadītāja Kristīne Dombrovska.

Foto

Īpašajā laivā tiek pasniegts alkohols, ja klients pasūta vairākas pudeles vienlaikus.

Laiva tapusi Latvijas uzņēmumā “Prestol”, kas plašākai auditorijai pazīstams ar sporta inventāra ražošanu, un tās tapšanā savu roku pielikušas arī izskatīgās “Coyote Fly” dejotājas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm