Piecu nedēļu garumā norisinājās sīva cīņa par uzvarētāja titulu konkursā “VideoShot”, kurā populārākais video iegūst galveno balvu – Samsung Galaxy S21 Ultra 5G jauno telefonu. Nu šis brīdi ir klāt, un lielās balvas ieguvējs – noskaidrots!<!–more–>

Vairākas nedēļas video entuziasti no visas Latvijas vietnē <a href="https://www.tv3.lv/videoshot/">www.videoshot.lv</a> augšupielādēja savus labākos, mīļākos, jautrākos, romantiskākos un trakākos video, lai iegūtu skatītāju simpātijas. Atgādināsim, ka šāds konkurss norisinājās arī pārējās Baltijas valstīs ar tādiem pašiem noteikumiem. Konkursa laikā iknedēļas labākajiem video tika piešķirtas arī satriecošas mazās balvas, kas bija Galaxy Buds Pro austiņas. Tās aizceļoja pie četriem nedēļas uzvarētājiem, taču īstā sacensība norisinājās pēdējā nedēļā, kad balsotāji sadevās rokās, lai kāds laimīgais iegūtu savā īpašumā tieši Samsung jaunāko telefonu. Priecājamies paziņot, ka galveno balvu ar 5748 balsīm iegūst videoklips ar nosaukumu “Mūsdienas pie auto stūres”.

Jau diezgan ātri šis video izvirzījās vadībā un godam noturējās līdera pozīcijās līdz pat uzvarošajām beigām. Videoklipā tiek attēlota visai amizanta etīde pie auto stūres, kurā dāma mēģina tikt galā ar sarežģītu situāciju uz ceļa. Iespējams, vairums balsotāju spēja saskatīt šajā klipā arī kaut ko no savas autobraukšanas pieredzes, tāpēc spēja pasmaidīt un dāvināja savas balsis tieši jaunajai, mazliet neveiklajai autobraucējai. Apsveicam uzvarētāju un ceram, ka jaunais Samsung Galaxy S21 Ultra 5G iedvesmos radīt vēl citus aizrautīgus video, ar ko priecēt publiku, jo telefona jaudīgās iespējas ļauj filmēt ne tikai mazas filmiņas, bet arī apjomīgu videomateriālu ļoti augstā kvalitātē. Lai jums aizraujoša un krāšņiem notikumiem bagāta vasara, un atcerieties – iemūžināt savus piedzīvojumus video formātā patiešām var atmaksāties. Uz tikšanos nākamajos konkursos!

Par projektu

Konkurss “VideoShot” notiek sadarbībā ar Samsung. Tas norisināsies no 8. marta līdz 14. aprīlim. Galvenā balva ir Samsung Galaxy S21 Ultra 5G tālrunis, bet nedēļas uzvarētāji saņems Samsung Buds Pro bezvadu austiņas. Lai piedalītos, jāiesūta savi video par dažādām tēmām, tie var būt gan seni, gan pavisam jauni video. Par visiem video notiks balsojums. Finālā iekļūs 21 video, par kuriem notiks jauns balsojums. Uzvarētājs tiks paziņots 14. aprīlī, bet nedēļas uzvarētāji – 15., 22., 29. martā un 7. aprīlī.