“Biohacking” – modes kliedziens vai reāls rīks savas pašsajūtas uzlabošanai? Piedāvā Galerija Centrs

0 Komentāru
“Biohacking” – modes kliedziens vai reāls rīks savas pašsajūtas uzlabošanai?

20. martā jaunatklātā tikšanās vieta “Galerijā Centrs” MEETING POINT aicina iepazīties ar pasaulē un nu jau arī Latvijā populāro “Biohacking” dzīvesveidu – biohakeru Kasparu Vendeļa un Māra Žunda praktisko meistarklasi par stresa kontroli.

Foto: Kaspara Vendeļa personīgais arhīvs

“Biohacking” ir sistēmiska domāšana caur dabas, tehnoloģiju un zinātnes prizmu, lai uzlabotu sevi. Tā teikt – kā uzlādēt savu organismu, fizioloģiju, lai būtu produktīvāks, veselāks un ar labu pašsajūtu. Pasaulē, sevišķi ASV, “Biohacking” ir moderna pieeja savu fizioloģisko, garīgo un mentālo potenciālu uzlabošanai. Kāds vēlas uzlabot smadzeņu darbību caur miegu, kāds notievēt, vēl kāds vēlas kļūt spēcīgāks. “Biohacking” ir instrumentu kaste, kas to visu ļauj sasniegt. Virzieni ir daudz un dažādi – vieni ļoti fokusējas uz dabas spēku, citi ir burtiski apsēsti ar tehnoloģiju izmantošanu sevis pilnveidošanai, bet vēl kāds izmēģina visu ko, kas rūpīgi un dziļi izpētīts.

Meistarklasē būs iespēja smelties iedvesmu, pieredzi un sākt uzlabot savas labsajūtas kodu – no iedvesmojoša stāsta līdz praktiskiem rīkiem un instrumentiem, lai ikdienas steigā mazinātu stresu, veicinātu kvalitatīvu miegu un uzlabot savu sniegumu. No elpošanas līdz kustībām, no uztura līdz aukstumam, no tehnoloģijām līdz zinātniski apstiprinātām metodēm sevis uzlabošanā.

Foto: Kaspara Vendeļa personīgais arhīvs

Kaspars Vendelis ir lektors, biohacking.lv konferences un komūnas līdzdibinātājs, biohakeris, delikatešu veikala VomFASS LV īpašnieks, gardēdis, publicists un 3 bērnu tēvs. Māris Žunda savukārt ir pasaulē slavenā “ledus vīra” Wim Hof metodes sertificētais treneris Baltijā, Rūdīšanās skolas vadītājs, koučs, kustību treneris un biohacking.lv līdzdibinātājs – biohakeris.

Nodarbība notiks no plkst. 19:00 līdz 20:30, un tās cena ir 39 EUR. Pieteikšanās uz e-pastu [email protected]

Informācija par citiem gaidāmajiem MEETING POINT pasākumiem pieejama “Galerija Centrs” Facebook lapā.

0 Komentāru