tv3.lv

Centies visu nesalaist dēlī: oktobra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

Oktobra košās krāsas ne tikai sniegs estētisku baudījumu, bet arī pavērs ilgotas iespējas mīlas dzīvē un darba frontē. Svarīgi – rīkojies ar prātu un centies visu nesabojāt! Vairāk par to, ko zvaigznes sola oktobrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

2019. gada 1. oktobrī 10:46

Auns

Zelta lapas birdinošais oktobris paģērēs no tevis spēku mobilizāciju mēneša sākumā, un tad jau atlikušo mēnesi izbaudīsi pieaugošās pašapziņas radītās priekšrocības. Augstā pašvērtība ļaus viegli piekāpties, īpaši neprincipiālos jautājumos. Oktobrī veselīgs kompromiss tev ļaus noturēties uz šaurās zelta vidusceļa līnijas.

Darbā vairies no asajiem stūriem, īpaši ja ir darīšanas ar oponentiem un dumpiniekiem. Mēneša sākums būs smagnējs un sarežģīts. Visi centieni sevi parādīt un sastrādāto noprezentēt atdursies pret neredzīgiem un nedzirdīgiem kolēģiem un vadoņiem. Cilvēki un apstākļi būs kā sazvērējušies un tik piespēlēs kādu klupienbīstamu situāciju. Tomēr der padomāt, vai tā nav kādu senāku notikumu atbalss. Lai pamatojumu objektīvi izpētītu, tev būs nepieciešams kritisks prāts un emocionāls miers. Kad būsi aizracies līdz cēloņa saknei, jau spīdēs oktobra otrās puses saule un profesionālā pašapziņa stabili nostāsies uz abām kājām. Atliks vien uzņēmīgi novest līdz galam tos darbiņus, kuri uzkārās mēneša sākumā.

Ar finansēm līdzīgi, var uzrasties kreditori un nodokļu inspektori, pieprasot nenomaksāto. Lai tiktu cauri mazākām asinīm, nāksies piekāpties un vienoties.

Attiecību līkločus šomēnes sarežģīs tava īpašā jūtība pret tuvinieku sacīto un viņu reakcijām. Ciešajās attiecībās ar dzīvesbiedru varēsi sevi parādīt kā spēcīga personība, ja vien viņš vai viņa nesāks uzspiest savu gribu un svarīgumu, ar ko tu nevarēsi samierināties. Alkās baudīt sajūsmu un atzinību metīsi acis svešos dārzos. Tev var izdoties, tikai neaizmirsti, ka mīlestība un greizsirdība ir nedalāmas ceļabiedres. Ekstrīms, protams, vairo adrenalīnu, bet vai tāpēc būtu jāpārkāpj visas robežas? Mīlas spēļu laukumu šomēnes vajadzētu kontrolēt.

Ar šādu mīlas dzīves prognozi vai vēl ir vērts runāt par veselības likstām? Protams nē, ja nu vienīgi varētu pabrīdināt, ka sporta zāles un baseina apmeklējumus nevajadzētu atstāt novārtā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm