tv3.lv

Dailes teātra Mākslas telpā būs skatāma Elitas Patmalnieces personālizstāde

Arī šajā sezonā Dailes teātris aicina uz izstādēm Dailes teātra Mākslas telpā Brīvības 75. Jaunās sezonas pirmais piedāvājums būs Elitas Patmalnieces personālizstāde Viena taada. Elita.

2016. gada 18. septembrī 13:06

“Jebkura telpa, kurā ienāk Elita, acumirklī kļūst par viņas telpu. Elita ir enerģija. Emocijas. Krāsas. Viņas audekls ir viss un jebkas. Tērps, plakne, sarunas. Arī Elita pati ir audekls. Pulsējošs, dzirksteļojošs, reflektējošs, ievelkošs, aizraujošs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā ir viņas monoizrāde un performance vienlaikus, jo kaut ārēji ekspozīcijai ir šķietami konkrēts veidols, visticamāk, jau nākamajā dienā kaut kas būs citādi.

Vārds “izstāde” Elitai ir par šauru, jo to, ko viņa dara, nevar ierāmēt un ieslodzīt kādos konkrētos žanros. Pat, ja tam formāli ir tērpa vai gleznas veidols. Elita ir sajūtu komēta. Viena tāda”. Tā par Elitu Patmalnieci, personālizstādi gaidot, raksta Una Meistare, piebilstot, ka “šī izstāde ir spontāns Elitas universa nospiedums – radies konkrētā mirklī un vietā, Elitai ienākot šajā Dailes teātra telpā. Tā ir viņas monoizrāde un performance vienlaikus, jo kaut ārēji ekspozīcijai ir šķietami konkrēts veidols, visticamāk, jau nākamajā dienā kaut kas būs citādi. Elita būs kaut ko pārbīdījusi – kādu ķebli, gleznu, kleitu. Jo telpa ir dzīva tikai tad, kad kāds to apdzīvo.”

Izstāde Viena taada. Elita. no 20.septembra līdz 11.decembrim bez maksas būs apskatāma stundu pirms katras Dailes teātra izrādes, kā arī izrāžu laikā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm