tv3.lv

Carnikavas sapņu dārzs ar gulbīšu dīķi

Pavasarī raidījuma “Kas dārzā” komandai liels izaicinājums bija Carnikavas dārzs ar dīķīti. Kā dārzs izskatās vasaras plaukumā, “tv3.lv” parādīja un izstāstīja dārza saimniece Liene Špone.

“Mūsu dārzā mums tagad patīk viss! Ļoti ilgu laiku ejot garām logiem vienmēr apstājāmies un nespējām noticēt, ka tas tiešām ir mūsu dārzs. Vīrs ir sajūsmā par bruģi, es par ziediem, bet abi esam vienojušies, ka abi kopā izskatās vislabāk mūsu dārzā,” stāsta Liene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dārza saimnieki Liene un Artis ne tikai priecājas par savu dārzu, bet tagad viņiem ir iedvesma pašiem tajā darboties, jo astoņus gadus viņi bija lolojuši māju, tad tagad pārvērtības un uzlabojumi turpinās viņu dārzā.

“Kopš pārvērtībām esam veikuši šādus tādus papildinājumus, kurus mums ieteica satriecošā ainavu arhitekte Agnese no “darzstev.lv”, kas pārveidoja mūsu dārzu raidījuma laikā. Visās dobēs esam ieklājuši ģeotekstilu un izveidojuši mulčas segumu, kas padara dārzu par ļoti viegli kopjamu ikdienā. Esam papildinājuši dobes ar apgaismojumu un uz jaunā bruģa bērns ir ieguvis vietu, kur spēlēties – mājiņu ar slidkalniņu,” stāsta Liene.

Par to, kas paveikts un iedvesmu Liene saka paldies “Kas dārzā” raidījuma komandai: “Esam ļoti pateicīgi visiem, kas iesaistījās, mūsu dārza pārvērtībās! Liels, liels paldies “Dārzs Tev” un SIA “Working Group” par fantastiski paveikto darbu, kā arī “Dārzs zem saules” un “Dreiliņu stādi” par ziediem, kas priecēs mūs vēl ilgus gadus, un protams milzīgs paldies TV3 raidījumam “Kas dārzā” par mūsu sapņu dārza izveidi!”

Nelielais Carnikavas dārzs raidījuma komandai bija liels izaicinājums, jo tas bija kopā ar piemājas dīķi. Arī gulbīši ir pieņēmuši dārza pārmaiņas un arī šajā vasarā uzturas piemājas dīķi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm