tv3.lv

“Manas mājas ar IKEA”: Idejas šauras virtuves glaunam remontam

23. martā 15:00

Šajā raidījumā “Manas mājas ar IKEA” komanda viesojās daudzstāvu nama dzīvokļa virtuvē, kas savus vaibstus ieguvusi jau pasen, turklāt telpa ir šaura. Kā dizaineri atrisinās šo sarežģīto uzdevumu?

Valērija Trabo, IKEA interjera dizainere, pirmkārt, iesaka piedomāt pie darba virsmu augstuma un arī iespējām tās izmantot dažādiem mērķiem – gan gatavošanai, gan ēšanai, iespējams, pat nodarbēm kopā ar bērniem.

Otra lieta, ko viņa izmantojusi konkrētajā virtuvē, ir krāsu izvēle, kombinējot balto un tumši zilo (navy blue), tā radot krāsainu, bet ne pārāk spilgtu vidi.

Treškārt, dizainere pievērsusi uzmanību lietu izkārtojumam virtuvē – ērtākā un funkcionāli loģiskākā vietā novietots gan ledusskapis, gan galds un plaukti. Ledusskapis pārnests vietā, kur līdz tam ērtāk aizsniegties gatavojot, savukārt galda virsma izveidota ļoti gara, lai pie tās var strādāt vairāki cilvēki vienlaikus, savukārt skapīši novietoti augstāk, atbilstoši dzīvokļa iemītnieku augumam.

“Ļoti svarīgi arī ņemt vērā, kā iekārtots pārējais dzīvoklis, lai neieiet cilvēks virtuvē kā citā pasaulē,” saka dizainere. Tāpēc dzīvoklī, kas ieturēts 70. gadu stilā, virtuvē viņa izmanto dažādus retro elementus.

Lūk, neliels ieskats, kā izmainās telpa, ņemot vērā šos ieteikumus. Lai apskatītu pārmaiņas, velc kursoru pa labi un kreisi.

Vēl citus praktiskus padomus uzzināsi, noskatoties visu jauno “Manas mājas ar IKEA” epizodi trešdien 21:45 kanālā TV3, kā arī platformā TV3Play šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm