Pievienot komentāru

Visiem labi zināms, ka decembris, grozies kā gribi, ir un paliek dāvanu mēnesis. Kuram gan negribas iepriecināt savus tuvākos ar kādu labu un stilīgu dāvanu! Jā, arī Janai Duļevskai un Jānim Romanovskim ir ko apdāvināt, bet fakts ir tāds, ka dāvanu meklēšana ne vienmēr ir tas vieglākais uzdevums. Labi, ka ir modes un stila eksperte Laila Trilopa dod vadošos norādījumus, pēc kuriem izvēlēties vismaz svētku stilu.

Piecpadsmit minūtes ir krietni par maz, lai sameklētu dāvanas visiem tuviniekiem, tāpēc šopinga pāris nolemj atrast dāvanas viens otram – tā teikt, lai sagādātu noslēdzošo pārsteigumu! Bonusā abiem jāizdomā arī, kā saģērbties mājas svinībām, lai svētki, kaut vai tikai savējo lokā, izdotos krāšņi un patīkami.

Kas jāņem vērā svētku apģērbā? Modes sezonas mainās, bet Ziemassvētku mirdzums tērpos dāmām un klasisks ērtums kungiem ir nemainīgs trends. Ārējie apstākļi nespēj liegt dāmām un meitenēm svinēt svētkus skaistās un pamanāmās kleitās. Ērtas bītlenes gan sieviešu, gan vīriešu garderobē ir must have, un ja vēl no kāda “cēla” materiāla, piemēram, kašmira, tā ir laba investīcija garderobē uz vairākiem gadiem. Vīriešu koptēlā pamanāmākais akcents ir zeķes ar kādu simbolisku vēstījumu, savukārt dāmu garderobē garie zābaki sāk konkurēt ar augstpapēžu laiviņām.

Jānis dāvanas meklējumos izmet līkumu pa rotu veikaliem, izskata kosmētikas piedāvājumu, kā arī iemet aci apakšveļas veikalā, bet atzīst, ka šeit dāvanu gan meklēs tikai savai sieviņai. Turpretim Janai šķiet, ka vīrietim laba dāvana varētu būt arī kaut kas garšīgs, jo gan mīlestība, gan draudzība noteikti iet caur vēderu.

Pēc piecpadsmit minūtēm Jana un Jānis, saposušies un apbruņojušies ar dāvanām satiekas, lai viens otru pārsteigtu. Šoreiz galvenajā lomā patiešām ir dāvanas, taču arī stilam ir nozīme!

Jānis izlēmis Janai pasniegt kaut ko sievišķīgu un arī kaut ko tādu, ko pats vēlētos iegādāties sev.

Tātad Jana tiek pie:

 • dāvanu komplekta (33 eur) no The Body Shop;
 • un iespaidīgas lielizmēra pannas (39,99 eur) no Fissman, kurā pagatavot kārtīgu čahohbili.

Svētku vakara stilam Jānis izvēlējies:

 • sarkanu bītleni (40,9 eur) no veikala Sunset Fashion;
 • ar pieskaņotām zeķēm Crazy Socks (3,5 eur) no Branchess;
 • kā arī bikses (59,99 eur) no Aprangas.

Jana savam ekrāna partnerim Jānim pasniedz:

 • dažādu kārumu dāvanu kasti (14,16 eur)
 • un sālītus gurķīšus (3 eur) no veikala Tīrradnis;
 • kā arī Clinique dāvanu komplektu vīriešiem (68,99 eur) no veikala Douglas.

Savām mājas svinībām Jana ir saposusies:

 • mirdzošā kleitā (89 eur) no Denim Dream;
 • kurai pieskaņojusi zeķubikses (9,95 eur) no Calzedonia;
 • un garos augstpapēžu zābakus (179,99 eur) no Beletti.

Domina vēl visiem gaišus, mīlestības pilnus un pārsteigumiem bagātus svētkus!

Par projektu

Domina “Šopinga dopings 2” ir atraktīvs video apskats četrās sērijās, kurās Jana Duļevska un Jānis Romanovskis kopā ar “Domina Shopping” iepazīs jaunākās modes tendences veikalu piedāvājumā un izpētīs izklaides iespējas, izmēģinot atrakcijas jaunatklātajā izklaides un atpūtas centrā “Apollo Skypark”.

Šajā sadaļā atradīsi arī Domina “Šopinga dopings” pirmās sezonas izaicinājuma 5 epizodes. Tajās skaties, kā Janai un Jānim veicās sacensībā, tikai 15minūšu laikā izvēloties dažādus apģērbus un aksesuārus atbilstoši 2020. gada rudens/ziemas modes tendencēm, ar kurām, cita starpā, iepazīstināja stila un modes eksperte, un slavenību stiliste Laila Trilopa.