tv3.lv

Vēžiem draud uzbarošanās, zivīm – auto remonts! Alternatīvais horoskops 2017. gadam

Kārtējais gads paskrēja nemanot, kas nozīmē – laiks ieskatīties, ko mums vēstīs nākamais, daudzsološais 2017. Piedāvājam komiķu apvienības “Comedy Latvia” ieskatu, kāds katrai horoskopa zīmei solās būt Jaunais Gaiļa gads.

2017. gada 1. janvārī 10:26

AUNS – Gads, visticamāk, būs ciešamāks par iepriekšējo – mazāk ieklīdīsiet “laimētavās” un retāk meklēsiet lombardos savas nozaudētās lietas. Svētīgs gads arī tādā ziņā, ka nenāksies īpaši bieži apmeklēt tinder randiņus, jo pārmaiņas pēc saņemsiet uzmanību no pretējā dzimuma. Kopumā gads uz mērenu sešinieku, bet paši labi zināt, ka tas jau ir daudz!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

VĒRSIS – Nekāda vaina – tiksiet vaļā gandrīz no visiem parādiem un varbūt pat neiedzīvosieties jaunos! Ja nedaudz pacentīsieties – nezaudēsiet arī darbavietu. Varbūt muguru uzgriezīs pāris draugi, taču pārsvarā tikai tie, kuri jūs izmantoja sava labuma iegūšanai – tātad kopumā būsiet ieguvējs. Šogad ļoti bieži gadīsies kaut ko aizmirst, bet tas arī uz labu – nenāksies īpaši daudz piepūlēties ar domāšanu.

DVĪŅI – Šogad saņemsiet ļoti daudz apsveikumu – pārsvarā par veiksmīgo izārstēšanos no alkoholisma un narkomānijas. Bravo! Tāpat iespējama pievēršanās radošām aktivitātēm un karaoke bāros uzkrāto pieredzi, iespējams, veiksmīgi turpināsiet kādā korī. Ar naudu gan šogad, lūdzu, uzmanīgi – esiet taupīgi, kamēr jums tā vēl ir.

VĒZIS – Saskatiet it visā labo – arī otrā vieta ir godalgota vieta un arī piespiedu kārtā notikusī pārvākšanās uz citu pilsētu ir tikai jauns izaicinājums. Piedzīvojumu vēžiem šogad netrūks un rādās, ka tie pat varētu būt patīkami. Jaunas virsotnes sasniegsiet arī pavārmākslā, taču par to tiksiet atalgots ar pāris liekiem kilogramiem. Līdzsvaram jābūt.

JAUNAVA – Šis jums būs skaistuma un sporta gads – nāksies krietni vairāk staigāt, jo transports ne vienmēr būs pa kabatai. Gogs godam arī apgūsiet veiksmīgu plānošanu un laicīgi iepirksiet nepieciešamos produktus jau pirms 22:00, tā izvairoties no apšaubāmu iestāžu apmeklējumiem. Šogad par jums arī biežāk atcerēsies citi cilvēki – tie gan pārsvarā būs telemārketinga zvani, taču katrs sīkums jānovērtē!

LAUVA – Atmetīsiet vairākus kaitīgus ieradumus. Vismaz uz īsu mirkli. Arvien biežāk nodosieties mākslai, tā pazaudējot gan laiku gan naudu – taču galvenais, ka pašam prieks! Nereti nāksies izpalīdzēt citiem, pretī nesaņemot neko – taču nepiemirstam, ka vienu dienu tas viss nāks atpakaļ. Kādu citu gadu, protams. Šogad noteikti biežāk smiesieties – pārsvarā gan paši par sevi, bet vismaz kāds prieciņš būs!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

SVARI – Šis ir lielisku ideju gads! Iespējams gan, ka šīs idejas patiks tikai jums pašam, taču tas nemazinās sajūsmu un vēlmi sevi uzslavēt. Labs gads jaunai sadzīves tehnikai, jo līdzšinējā, kā ierasts, pašiznīcināsies otrajā dienā pēc garantijas termiņa beigām. Apgūsiet arī jaunas receptes, pārsvarā gan tikai no kartupeļiem, bet ĻOTI garšīgas!

SKORPIONS – Īsts patriotisma gads – pa Latviju vien uzdzīvosiet un tālāk par Viļņu šogad īsti netiksiet. Iespējama ļoti veiksmīga iepazīšanās internetā – pie viena arī apgūsiet kādu eksotisku svešvalodu, lai šo iepazīšanos pārvērstu sakarīgā dialogā. Labs gads arī kultūras jomā – iemīļotajiem seriāliem bieži vien atkārtojumus noskatīsieties pat trīsreiz. Iespējams arī nāksies nedaudz vairāk melot, bet tas jau nekas jauns.

STRĒLNIEKS – Strādīgs gads – labi veiksies remontdarbos un jaunie logi, ko ieliksiet nejauši izsisto vietā, spīdēs un laistīsies pat vairākas nedēļas no vietas. Ļoti iespējams, ka nāksies iepazīties ar jauniem kaimiņiem, kā arī ar viņu savdabīgo mūzikas gaumi. Apgūsiet arī dažus biznesa pasaules noslēpumus, uzzinot, ko nozīmē tādi termini kā “iesācēja kļūda” un “parādsaistības”.

MEŽĀZIS  – Visai labs gads tiesvedībā – labi iegaumēsiet dažus vēl līdz šim neapgūtus likumus uzreiz pēc tam, kad būs gadījies tos pārkāpt. Arvien veiksmīgāk iegaumēsiet, kuros veikalos atrodamas dažādas atlaides, kā arī iemanīsieties veiksmīgāk apmānīt sabiedriskā transporta kontrolierus.  Varētu teikt, ka dzīve ies no rokas, jo šogad daudz ko gadīsies nosviest zemē.

ŪDENSVĪRS – Pavisam noteikti – mīlestības gads, jo kārtīs un citās azartspēlēs pagalam neveiksies. Pa vakariem dažreiz gremdēsieties nostaļģijā, skatoties vecās videokasetes – tas gaidāms vakaros, kad būsiet piemirsis apmaksāt interneta rēķinu. Bieži viesosies draugi un paziņas, taču pārsvarā tikai, lai izēstu ledusskapi un palielītos ar saviem panākumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

ZIVIS – Trauki plīst uz laimi, tāpēc centīsieties sev ieskaidrot, ka līdzīgi ir ar automašīnām un mobilajiem telefoniem. Ļoti labs gads arī darbā – lielākā daļa kolēģu jau pamazām sāks jūs atpazīt un sveicināt uz ielas. Kopumā dzīve kļūs krietni siltāka, taču līdz ar to arī lielāki apkures rēķini – bet tas labi, pārmaiņas pēc mazāk nāksies sildīties ar alkoholu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm