tv3.lv

Dzer kafiju, jo tā tavai veselībai dara labu! To atklāj arī dakteris Danilāns!

Nav daudz tādu produktu, kura efekts būtu tik daudz cilāts, kā tas ir kafijai. Dažreiz slavēta un teju debesīs celta, citreiz dažādās kaitēs vainota, tomēr tā daudziem no mums ir ikrīta rituāla neatņemama sastāvdaļa. Tasīte kafijas – un diena var sākties! Bet kā tad kafijas izraisītie efekti vērtējami. Rīgas Stradiņa universitātes profesors, gastroenterologs Anatolijs Danilāns norāda, – zinātne pierādījusi, ka kafija ceļ dzīves kvalitāti!<!–more–>

Anatolijs Danilāns nenoliedz, ka arī viņš kā ārsts pats kritizējis kafiju. “Hipertoniķiem un čūlas slimniekiem teicu, ka kafiju gan nevajadzētu. Ko es varu darīt – es biju ļoti dusmīgs un nikns, kad pirms desmit gadiem izlasīju, ka kafijas dzērājiem četrkārt retāk aknu vēzis rodas, zarnas vēzis, hipertoniķi drīkst lietot kafiju, viņiem spiediens paliek labāks. Vienā konferencē gandrīz gāju sakauties ar lektoru – japāņu zinātnieku. Ne jau sakauties, bet ar viņu izrunājāmies. Viņš pierādīja, ka ar kafiju čūlas slimniekam pat asiņošana ātrāk pāriet.”

Nostāties pret zinātnes atklājumiem ir grūti, jo tie gluži vienkārši strādā. Tāpēc piedāvājam tev ielūkoties zinātnieku atklājumos, kā kafija uzlabo mūsu veselību un ļauj mums justies labāk! Garšo vai negaršo kafija – tas jau ir gaumes jautājums, bet atceries – vai tā būtu pirmdiena, otrdiena vai kāda cita nedēļas diena –  tasīte kafijas nāks tev par labu! Uzzini fotogalerijā kafijas pozitīvo pusi!
<h2>Foto</h2>

Ja esi kafijas cienītājs, aicinām tevi piedalīties "Selecta" kafijas konkursā, kurā varēsi laimēt brīnišķīgas balvas!
<div class="article-primary-button"><a href="https://www.tv3.lv/kafija/">Nāc uz kafijas konkursu!</a></div>

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm