tv3.lv

Islandes slavenākais kaķis Diego, ko brauc skatīt pat tūristi

Islandes slavenākajam kaķim “Facebook” grupā “Spottaði Diego” ir  8,5k sekotāju. Diego ir pamanīts visapkārt Skeifanai, bet jo īpaši “A4” veikalā, kur viņš esot parasts apmeklētājs.

17. augustā 13:40

Ja esat kaķu cilvēks, iespējams, esat dzirdējis par vienu no Islandes slavenākajiem kaķiem Diego.

“Beidzot satiku dzīvajā Diego, Islandes slavenāko kaķi, kurš pats to, protams, neapjauš, bet viņam ir 8,4k FB sekotāju, gan vietējo, gan arī no visas pasaules. Ir tūristi, kas atbraucot uz IS, grib redzēt vaļus, vulkānus un Diego,” tviterī raksta latviete Ance.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms dažiem gadiem Diego sāka pievērst cilvēku uzmanību. Cilvēki bija noraizējušies par kaķi, kas bez kakla siksniņas viens staigā un publicēja attēlus ar viņu savās “Facebook” lapās. Izrādījās, ka viņiem nevajadzēja uztraukties. Diego nāk no mīlošas mājas Reikjavīkas 108 apgabalā, raksta portāls grapevine.is.

Diego fanu bāze pēdējos gados ir nepārtraukti pieaugusi. Viņa fani ir izveidojuši Facebook grupu “Spottaði Diego”, kurā cilvēki publicē ziņas par Diego un viņa atrašanās vietu. Vairāk nekā 8000 cilvēku jau ir pievienojušies grupai, lai gūtu ieskatu Diego dzīvē.

Diego ir pamanīts visapkārt Skeifanai, bet jo īpaši “A4” veikalā, kur viņš esot parasts apmeklētājs. “A4” darbiniece Kristīna Rūta Sigurbjernsdotira (Kristín Rut Sigurbjörnsdóttir) stāsta, ka šķiet, ka daži cilvēki iegriežas veikalā tikai tāpēc, lai satiktu Diego, un var pat aiziet, ja kaķa tur nebūtu. Viņa arī norāda, ka Diego sasilda darbinieku sirdis, vienmēr ļaujot sevi paglaudīt.

Kad Kristīnai Rūtai tiek jautāts, vai Diego patiešām ir viens no populārākajiem kaķiem Islandē, viņa bez šaubām atbild: “Pilnīgi jā, 100 procenti.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Galerijā bildes no “Facebook”  grupas “Spottaði Diego”

Arī Bezausu kaķis Kartupelis no Ķīnas kļuvis par sociālo tīklu zvaigzni. Rakstījām, ka kaķim retas slimības dēļ tika izņemti ausu kanāli.

Īstu vētru Polijas medijos sacēla Polijas pētniecības institūta paziņojums, mājas kaķus klasificējot kā “invazīvu svešzemju sugu“, atsaucoties uz kaitējumu, ko tie nodara putniem un citiem savvaļas dzīvniekiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm