tv3.lv

Lielbritānijā suns Dikijs brīnumainā kārtā paglābjas no karstuma viļņa izraisīta ugunsgrēka

23. jūlijā 7:11

Vairākās Eiropas valstīs pēdējās nedēļās plosās karstuma viļņa izraisīti ugunsgrēki, kas ne vienu vien atstājuši bez pajumtes un jebkādas iedzīves. Liesmas arī laupījušas gana daudz dzīvību, tomēr dzirdami arī pārsteidzoši izglābšanās stāsti. Tā, piemēram, Lielbritānijā kāds Stefordšīras bulterjers Dikijs brīnumainā kārtā paglābies no kārtējā ugunsgrēka, vēsta “Associated Press”.

Karstuma vilnis 19. jūlijā dzīvojamajās mājās Maltbijā izraisīja ugunsgrēku, tostarp ēkā, kurā dzīvoja bulterjers Dikijs. Ierodoties notikuma vietā un novērtējot situāciju, Dienvidjorkšīras ugunsdzēsības dienests suņa saimniekiem paziņoja – ir pārāk bīstami četrkājaino draugu glābt.

Tomēr dažas stundas vēlāk divus gadus vecais Dikijs atrasts sveiks un vesels.

Mīluļa saimnieka māsa Džūna Kokaina stāsta, ka ģimene jau bija zaudējusi cerības Dikiju ieraudzīt dzīvu. “Tas tiešām ir brīnums, jo mēs visi domājām, ka viņš ir miris. Viņš atradās zem gultas, un ugunsdzēsēji viņu atrada pēc ugunsgrēka nodzēšanas. Viņš ir jauks suns. Viņš parasti ir ļoti trakulīgs, bet šobrīd vēl ir nedaudz traumēts.”

Laikā, kad ēkā izcēlās ugunsgrēks, Dikijs mājās bija atstāts viens, bet viņu nekur nebija iespējams atrast. Savukārt suņa saimnieks pārnāca vien tad, kad no mitekļa pāri bija palikuši vien gruveši. Uzzinot, ka visiem izdevies no ugunsgrēka izkļūt dzīviem, ģimene jūtas ļoti pateicīga.

“Es priecājos, ka viņiem abiem viss ir kārtībā. Par laimi, mans brālis bija izgājis, bet diemžēl suns palika mājās, bet, jā, viņam viss ir kārtībā,” saka Kokaina.

Iepriekš vēstīts, ka Eiropu skāris karstuma vilnis, kura dēļ vairākās valstīs izcēlušies postoši savvaļas ugunsgrēki, tostarp Portugālē, Itālijā, Francijā un Grieķijā. Savukārt Lielbritānijā aizvadītajā nedēļā pirmo reizi vēsturē gaisa temperatūra pārsniegusi +40 grādu atzīmi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm