tv3.lv

Ļvivā atgriezies Ukrainas populārākais kaķis Stepans

Populārākais Ukrainas kaķis Stepans, kura gaitām sociālajos tīklos seko vairāki miljoni fanu, atgriezies dzimtajā Ukrainā. Par atgriešanos Ļvivā informē Stepana saimniece Anna.

22. septembrī 15:00

Sociālajā tīklā “Instagram” publiskoti kadri, kuros Stepans apstaigā iemīļoto Ļvivu, priecājoties par atgriešanos mājās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kaķis Stepans ir atgriezies Ukrainā. Ikviens, kurš mīl savu dzimteni, īpaši kaķi, var būt noderīgi. Tāpēc veltu šo lapu ne tikai izklaidei, lai radītu smaidus jūsu sejās, bet arī, lai palīdzētu Ukrainas dzīvniekiem. Esam kopā savākuši un ziedojuši dažādām organizācijām un zooloģiskajiem dārziem vairāk nekā 15 000 dolārus,” teikts Stepanam veltītajā profilā.

Tiek izsludināta jauna akcija, lai savāktu līdzekļus, kas palīdzēs dzīvniekiem, kuriem nepieciešama veterinārā palīdzība. Šādu dzīvnieku šobrīd Ukrainā ir daudz, kā nekā daudzi cietuši kara laikā, daudzi palikuši bez mājām un saimniekiem, daudzi nav piemēroti dzīvei uz ielas.

Vēlies piedalīties akcijā? Iespējams ziedot izmantojot “Paypal” – [email protected]!

Ieraksta komentāros kaķa fani aicina dzīvnieka ģimeni būt uzmanīgiem, domāt par drošību, saka paldies par palīdzību pašiem neaizsargātākajiem – dzīvniekiem, kā arī paziņo, ka ziedojuši līdzekļus.

Sākoties karam Ukrainā, Stepana ģimene patvērumu atrada Francijā, kur par viņiem rūpes uzņēmās vispasaules blogeru asociācija, atrodot mājvietu Nīcā. Kaķis apbraukāja skaistākās Francijas pilsētas un baudīja mieru, kā arī apmeklēja “Kannu” kinofestivālu, kur ieguva speciālu balvu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm