tv3.lv

Video: kā gadu pēc kļūšanas par interneta zvaigzni dzīvo runcītis Viljams no Ventspils

Ļoti iespējams, ka video redzamais kaķis šķitīs iepriekš jau kaut kur manīts. Un tā arī ir. Runča Viljama saimniece Agita pagājušā gada vasarā to publicēja savā “Facebook” profilā. Un nepilnu desmit mēnešu laikā video skatīts vairāk nekā astoņus miljonus reižu. Kāds noteikti teiks: tas taču ir grāvējs. Un Viljama saimniece Agita patiesi astiprina, ka video tik tiešām ievērots ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.

2017. gada 23. septembrī 15:54

“Ar mani ir sazinājusies Amerikas mediju kompānija “Junkin Media” un piedāvāja sadarboties saistībā ar šo video. Tālāk video tika aizsūtīts uz Ameriku, tad arī uz Ķīnu,” raidījumā “LNT Brokastis” stāsta Viljama saimniece Agita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms Viljama Puriņu ģimenē jau bijis mājdzīvnieks – melnā kaķu meitene Šēra. Un, tieši pateicoties Šērai, ģimene nolēmusi meklēt otru astaini – lai vienai nav tik skumji, kad neviena nav mājās. Kaķītis, kādu ģimene vēlējusies, noskatīts kaķu izstādē Ķīpsalā.

Skotu nokareno ausu kaķis no pārējām šķirnēm atšķiras ne tikai ar izskatu.

“Viņš guļ savādāk un sēž savādāk, un iet savādāk. Kad skatījāmies no aizmugures, viņš iet tādām taisnām kājiņām, un liekas tā smieklīgi,” norāda Agita.

Tāpat Viljama mīļa nodarbe ir rāpšanās pa sienu līdz pat griestiem, bet Ziemassvētkos savai ģimenei sarūpējis īstu pārsteigumu – viņš iemācījies otrādāk apgriezt tējas svecītes, kas bija daļa no kompozīcijas.

Par Viljamu un viņa sēdēšanu izlietnē, ticams, zina daudzi jo daudzi cilvēki visā pasaulē. Un arī paziņu lokā Viljams kļuvis par sava veida slavenību, taču Puriņu mājās viņš ir vienkārši mīlulis.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm