tv3.lv

FOTO: ar krāšņu šovu kronēti Rēzeknes princis un princese

Sākoties vasaras sezonai kā daudzkrāsains zieds uzplaukst arī Rēzekne, kurā notiek dažādi interesanti pasākumi, kas pulcē gan vietējos iedzīvotājus, gan ciemiņus. Aizvadītajā nedēļā Rēzeknē notika bērnu skaistuma un talantu projekta Rēzeknes Princese un Princis 2016 fināla šovs, jau trešo gadu pēc kārtas apliecinot, ka Rēzeknē dzīvo skaisti, talantīgi un aktīvi bērni.

2016. gada 27. jūnijā 9:36

Projektam tika izvēlēti 13 bērni vecuma grupā no 7 līdz 10 gadiem. Svarīgi atzīmēt, ka dalībnieki tika vērtēti visa darba procesa laikā – horeogrāfi, deju pasniedzēji, stilisti, fotogrāfi, sporta treneri un konkursa organizatori novērtēja dalībnieku attieksmi, disciplīnu, ieguldīto darbu, pieklājību, un tieši šīs vērtības tika ņemtas vērā žūrijas kopsapulcē, kad tika noteikts, kuri būs titulu Rēzeknes Princese un Princis 2016 ieguvēji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Projekta galvenos titulus Rēzeknes Princese 2016 un Rēzeknes Princis 2016 – ieguva Sofja Kigitoviča un Dmitrijs Petrovs.

Foto

Sofja Kigitoviča (8 gadi) ir pabeigusi Rēzeknes 6. vidusskolas 2. klasi. Meitenei piemīt mērķtiecība un ieinteresētība visā, ko viņa dara. Viņa nodarbojas ar mūziku – mācās mūzikas skolā, kur spēlē klavieres, aizraujas ar zīmēšanu – apmeklē, kā arī dejo deju grupā Golden step (Dynamic hit). Sofjai patīk lasīt grāmatas un pavadīt laiku kopā ar saviem draugiem. Viņa ir centīga, atbildīga, atsaucīga, sabiedriska un pozitīva meitene.

Dmitrijs Petrovs (10 gadi) ir pabeidzis Rēzeknes 6. vidusskolas 3. klasi ar muzikālo novirzienu. Dmitrijs spēlē akordeonu, dzied skolas korī, aizraujas ar sportu un spēlē florbolu. Viņš ir ļoti sabiedrisks, jautrs, viegli kontaktējas ar vienaudžiem.

Nominācijas:
• Miss Smile 2016 – Kristiāna Parisa Maderniece
• Miss Elegance 2016 – Violeta Volkova
• Miss Fashion 2016 – Anastasija Luse
• Miss Actress 2016 – Viktorija Soročina
• Miss Model 2016 – Aleksandra Luse
• Miss Lady 2016 – Kamilla Čekstere
• Mister Gentleman 2016 – Kaspars Kopštāls
• Skatītāju simpātija 2016 starp meitenēm – Ilvija Magas
• Skatītāju simpātija 2016 starp puišiem – Deniss Proščenko
• Miss Fotomodel 2016 – Sofja Kigitoviča
• Mister Fotomodel 2016 – Dmitrijs Petrovs
• Miss Talent 2016 – Alina Petrova
• Mister Talent 2016 – Ervins Orlovs
• Žūrijas simpātija 2016 starp meitenēm – Alina Petrova
• Žūrijas simpātija 2016 starp zēniem – Ervins Orlovs

Kad vecāki ieradās parakstīt dalībnieku līgumus, viņi uzzināja, ka konkursa gaitā no vecāku vidus tiks izvēlēti arī titula Rēzeknes Karaliene un Karalis 2016. Fināla šova laikā tika paziņots, ka šos titulus ieguvuši Denisa Proščenko vecāki – Jūlija Proščenko un Ruslans Pavlovskis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai sagatavotu dalībniekus konkursam, par tērpiem rūpējās ne tikai projekta organizatori, bet arī paši vecāki. Jau konkursa sākumā vecāki tika informēti, ka atbilstoši scenārijam paredzēts iestudēt lugu Alise Brīnumzemē un ka vecākiem būs jāsagatavo tērps savai mazajai princesei vai princim. Nomināciju par labāko FANTAZY tērpu saņēma Ilvija Magas, kas bija puķe – roze, un Ervins Orlovs, kas lugā tēloja trusi.

Projekta organizatore Kristina Viļuma ar lepnumu atzīst, ka ar katru gadu šovs paliek arvien košāks un krāšņāks. Fināla šova vadīšana šogad tika uzticēta titula Vice Mis Rēzekne 2013 ieguvējai Sandai Stikutei un talantīgajam dziedātājam Mārtiņam Strodam, kuri arī bija iejutušies lugas personāžu lomās, atveidojot ļauno Sarkano karalieni un viņas bruņinieku. Šovu krāšņu padarīja arī projekta Mis un Misters Rēzekne 2016 finālisti: Aleksandrs Rezvovs ne tikai veidoja visas skatuves dekorācijas, bet arī iejutās Cepurnieka lomā, savukārt Edgars Visockis bija Brīnumzemes kāpurs. Alises loma tika uzticēta projekta finālistu deju pasniedzējai – Annai Zmeikinai, taču, lai šovu vairāk pietuvinātu grāmatas/filmas scenārijam, tajā piedalījās arī “mazā” Alise – Liāna Saule.

Par pasākuma šova tērpiem jāpasakās apģērba dizainerei Oksanai Guļbinskai, kura šuva ne tikai lugas tēlu kostīmus, bet arī tērpus finālistu izgājieniem. Savus priekšnesumus rādīja arī projekta Rēzeknes Princese un Princis 2015 uzvarētāji – Sanita Misiņa un Ņikita Bogdanovs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm