tv3.lv

FOTO: Jelgavā krāšņi svin Smilšu skulptūru festivāla 10. jubileju

Spītējot lietum un vējam, sestdien, 11. jūnijā, tūkstošiem apmeklētāji pulcējās Starptautiskā Smilšu skulptūru festivāla 10 gadu jubilejas svinībās. Dienas pirmajā pusē bērni satika iemīļotus varoņus no animācijas filmas Madagaskara un devās kopīgās rotaļās. Vakara koncertprogrammā apmeklētājus priecēja Pulsa efekts, Lauris Reiniks, Samanta Tīna un grupa Musiqq.

2016. gada 12. jūnijā 16:38

Svinības turpinās arī šodien, 12. jūnijā. Smilšu skulptūru parks Pasta salā apmeklētājiem būs atvērts līdz pulksten 23. Vakara programmā pulksten 17 muzicēs grupa Pulsa efekts, pulksten 18:30 – Otra Puse, pulksten 20 – Aija Andrejeva un noslēgumā pulksten 21 – dejas ar DJ Erminass.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā iepriekš vēstīts festivālā var apskatīt 20 skulptūras, no kurām 15 ir konkursa darbi, Mītavas smilšu bāru, foto skulptūras – Sargi un 10 gadu jubilejas torti. Šogad apskatāma arī festivāla vēsturē lielākā skulptūra, kas ir vairāk nekā 6 metru augsta un 20 metru plata. Apjomīgās demo skulptūras Valdnieki galvenais mākslinieks ir Kārlis Īle, kura vadībā strādāja skulptoru komanda –Maija Puncule, Ainars Zingniks un Eda Kaytan no Turcijas.

Foto

Organizatori aicina apmeklētājus balsojot noteikt, kura skulptūra saņems Skatītāju simpātijas titulu. Lai piedalītos balsojumā, ir jānofotografē skulptūra un jānopublicē savā Facebook vai Twitter profilā, izmantojot tēmturi #latviasand.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm