tv3.lv

FOTO: Latvijā top sava Disnejlenda! Jau maijā durvis vērs iespaidīgs izklaides parks ”Avārijas brigāde”

Jau 22. maijā durvis pirmo reizi vērs jauns tematiskais parks “Avārijas brigāde”, kas atradīsies Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā. Atrakciju parks jau neoficiāli atzīts par vienu no iespaidīgākajiem Baltijā un tiek salīdzināts ar pašmāju Disnejlendu.

2017. gada 15. martā 14:40

Kā Skaties.lv informē parka vadītājs Mārtiņš Brezauckis, maija beigas jaunā atrakciju parka plānotāji rezervējuši bērnu un skolēnu grupām – viņi, iepriekš piesakot apmeklējumu, būs gaidīti ciemos jau no 22. maija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Plānojot parka atvēršanas laiku, ņēmām vērā, ka maijs ir nozīmīgs mēnesis tieši skolu ekskursijām. Savukārt no jūnija gaidīsim ciemos visus citus apmeklētājus,” Skaties.lv atklāj Brezauckis.

Reģistrāciju apmeklējumam var veikt pa tālruni +371 27 33 6600 vai e-pastu [email protected]

Jau maijā izklaides parkā varēs priecāties Dinozauru takā, kurā uzstādīti kustīgi dinozauri, apmeklēt īpašo “Avārijas Brigādes” spēļu pilsētiņu, iepazīt latviešu rakstnieku darbus parka Leļļu takā – mākslinieces Vladlenas veidotajās ekspozīcijās.

Bērniem jautrību un prieku sagādās lēkāšana uz lecamspilvena un rotaļas uz ūdens spilvena. Veiklību bērni varēs pārbaudīt, kāpelējot virvju trasē un braucot ar velokartu.

Savukārt no jūnija parks būs pieejams ikvienam apmeklētājam. Nepalaid garām – atzīmē “Avārijas brigādes” parka apmeklējumu savā atvaļinājuma plānā!

Vairāk par izklaides parku un tā piedāvājumu vari uzzināt mājaslapā abpark.lv .

Foto: tapšanas procesā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm