Gongu skaņu meistare Dace Straume aicina uz muzikālu sarunu vakaru sievietēm "RANDIŅŠ ar SEVI” Piedāvā Galerija Centrs

0 Komentāru
Gongu skaņu meistare Dace Straume aicina uz  muzikālu sarunu vakaru sievietēm
Foto: Matīss Markovskis

Trešdien, 24. aprīlī, jaunatklātajā tikšanās vietā MEETING POINT, “Galerija Centrs” 4. stāvā, atkal īpaši tiek gaidītas dāmas – no plkst. 18.00 līdz 20.30 notiks īpašs muzikāls sarunu vakars sievietēm “RANDIŅŠ ar SEVI”, uz ko aicina gongu skaņu meistare Dace Straume.

Publicitātes foto

“Mēs esam, lai pieredzētu, izzinātu sevi kā cilvēki. Tā ir dāvana apzināties savu daili, šarmu,  gaismu, viedumu un mīlestību sevī. Jo vairāk sieviete izzina sevi, jo vairāk viņa saprot apkārtējo pasauli un dzīvi. Mainoties un realizējoties sievietes būtībai, mainās arī notikumu lauks viņas apkārtējiem cilvēkiem. Neatkarīgi no savām dzīves lomām, amatiem, tituliem mēs esam, lai ticētu arvien jauniem savas sirds sapņiem un tos realizētu. Tā mēs darām laimīgas vairāku cilvēku pasaules ap mums. Realizējusies un vesela sieviete vienmēr ir iedvesmas avots saviem līdzcilvēkiem ģimenē un arī profesionālajā darbībā,” stāsta Dace Straume.

Foto: Matīss Markovskis

“Randiņā ar sevi” viss notiks bez aplinkiem, atklātās sarunās pašām par sevi. Dace aicinās pārskatīt dažādas savas dzīves šķautnes, lai izprastu, kur mēs esam saskaņā ar sevi, un kas ir tas, kas mūs novirza no harmoniskām dzīves izvēlēm. Sarunu vakars būs satikšanās caur mirkļiem, smiekliem un dažādajām pieredzēm. Sajūtu papildinājumam atskanēs Daces balss un pašas gatavotās kokles spēle ar pašas radītajām dziesmām. “Radīsim svētkus, izrādot mīlestību arī pašas sev!” – aicina Dace Straume.

Pieteikšanās nodarbībai pa e-pastu [email protected], nodarbības cena ir 10 EUR. Informācija par citiem gaidāmajiem MEETING POINT pasākumiem pieejama “Galerija Centrs” Facebook lapā.

0 Komentāru