tv3.lv

Holivudas supervaroņu filmas ainas uzņemtas Skrundas militārajā pilsētiņā

Holivudas filmu studijas “Warner Bros.” jaunākajā supervaroņu filmā “Taisnības līga” (Justice League), kas šoruden skatāma kinoteātros, redzamas ainas, kas filmētas Latvijā – nozīmīgā ainā iemūžināta pamestā Skrundas militārā pilsētiņa.

2017. gada 27. novembrī 15:08

Kā informē filmu studija “Baltic Pine Films”, pagājušajā gadā filmas “Taisnības līga” uzņemšanas grupas pārstāvji ieradās Latvijā, lai filmētu, fotografētu un trīs dimensijās skenētu militārās pilsētiņas ēkas un ielas, kas ar datorgrafikas palīdzību pārtapušas par gantastikas grāvēja galvenā pretinieka slēptuves atrašanās vietu, kurā notiek episka kaujas aina. Ar kino maģijas palīdzību Skrundas ielās nonācis pat Betmobilis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs lepojamies, ka studija “Warner Brothers” sadarbībai izvēlējās tieši mūsu kompāniju. 15 gadu pieredze sadarbībā ar ārvalstu kinokompānijām nes augļus. Līdz šim Latvijā šāda mēroga filmēšana vēl nebija notikusi,” uzsver kompānijas dibinātājs, producents Sergejs Serpuhovs.

Viņš atklāj, ka filmēšanas grupa ir uzrunājusi “Baltic Pine Films”, meklējot vietu, kas atgādina Černobiļas apkaimi: “Mums uzreiz prātā iešāvās Skrunda. Pamestā padomju armijas pilsētiņa izrādījās ideāli piemērota – gan ar savu izmēru, gan faktūru, gan pamestības sajūtu. Pilsētiņas ēkas tika filmētas, fotografētas un skenētas, lai vēlāk pārradītu tās vārdā nenosauktā vietā, kurā notiek filmas lielākā kauja aina.

Kad es noskatījos filmu, biju pārsteigts par to, cik liela sižeta daļa risinās šajā Latvijas lokācijā. Tas, kā tā ir iekļāvusies filmā, ir fantastiski.”

Serpuhovs uzsver, ka darbs ar profesionālo pēcapstrādes un 3D kartēšanas komandu no Lielbritānijas studijai ir devis nenovērtējamu pieredzi: “Mums bija iespēja iepazīt pašas jaunākās un izsmalcinātākās tehnoloģijas, kas tiek izmantotas lielāko Holivudas grāvēju pēcapstrādē.”

Fantastikas grāvējā “Taisnības līga” satiekas supervaroņi Betmens, Brīnumsieviete, Akvamens, Zibsnis un Kiborgs, lai pēc Supermena bojāejas kopā glābtu pasauli no pārdabiskiem briesmoņiem un draudošas katastofas. Filmā galvenajās lomās ir “Oskara” balvas laureāts Bens Afleks un īsta Holivudas zvaigžņu plejāde – Henrijs Kavils, Gala Gadota, Ezra Millers, Džeisons Mamoa, Eimija Adamsa, Džeremijs Aironss un citi. Tās režisors ir labi pazīstamais action filmu veidotājs Zaks Snaiders (“Betmens pret Supermenu”, “Tērauda vīrs”, “300” u.c.).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm