tv3.lv

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 1. maijam

Ziedoņa mēneša pirmā diena sagādājusi nemierīgu gaisotni un rūpju rievas pierē. Šodien necenties šturmēt tās virsotnes, kuras nav pa spēkam vai pa kabatai. Siltumnīcas stutēšanu arī ieteicams atlikt uz pāris dienām, ja nu vienīgi ģimenes konsīlijs tev nepiedraud ar fizisku izrēķināšanos. Garākos pārbraucienos dodoties var nākties aprunāties ar ceļu policistiem vai citiem likumsargiem. Skaidrošanās var novest lielā strupceļā, tāpēc labāk klusējot paņem protokolu un apstrīdēsi to likumā paredzētajā kārtībā.

2019. gada 1. maijā 9:00

Horoskops katrai zīmei

Auns. Tā kārtīgi iesildījies un ieskrējies aprīlī, maiju vari sākt ar savu līdera ambīciju īstenošanu. Perspektīvas rādās lieliskas gan profesionālajos uzrāvienos, gan draudzības un pazīšanās jomā. Tikai neaizmirsti pievērst uzmanību sīkumiem, tajos šomēnes slēpsies visu panākumu mūķīzeri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tātad darbā šomēnes uzņemsies komandiera un kapteiņa funkcijas, lai cik liels vai pieticīgs arī nebūtu tavs vadāmais kuģis. Pratīsi vadīt savu komandu saglabājot cieņpilnu attieksmi pret saviem padotajiem. Tev izdosies apvienot un saliedēt cilvēkus kāda svarīga uzdevuma vai neatliekamas darba prioritātes risināšanai un tici vai nē, bet šie sasniegumu nepaliks nepamanīti un nenovērtēti. Iespēju robežās demonstrē pieticību, kas jau atkal tavas likmes vadības acīs tikai cels.
Attiecībā uz naudas lietām paļaujies uz savām nojautām. Tās neblefos un aizvedīs tiešā ceļā pie zelta teļa pieneņu laukā.

5.maija jaunais mēness aktivizēs visas saskarsmes formas ar radiem, draugiem, paziņām. Mēneša sākumā nemaz tik gludi neies, rēķinies ar stīvēšanos, patiesības sedziņas vilkšanas vingrinājumiem un citām līdzīgām izpausmēm. Savukārt ar mīļotajiem centies panākt kompromisu par tava dārgā laika sadali. Ja būs sakarīga vienošanās, pārmetumi un kašķi izpaliks. Vienīgi centies turēt sevi rāmjos un neizliet visas savas darba laikā akumulētās emocijas vakariņu zupas katlā.
Bet, ja statuss atļauj un arī ļoti gribās, droši pin savu zirnekļa tīklu, lai tajā noķertu kādu kārotu cilvēku. Viss, kas no tevi tiek gaidīts ir nesamākslota atklātība.

Vilinošās perspektīvas liks aizmirst par atpūtu, bet kurš gan sparīgs cilvēks maijā domā par lēnīgu atpūtu? Tā kā ceriņu laikā tavi dzīvības spēki mutuļos, jutīsies vesels, visu varošs un gribošs.

Vērsis. Ceriņziedu mēnesis tavā dzīvē paies šaubu, nepārliecinātības un sazvērestības teoriju paēnā, kaut arī apstākļi var zīmēt nevainojami labvēlīgu bildi. Vērtīgais ieguvums no visas šīs grauzīšanās būs dziļi subjektīvās garīgās atklāsmes un arī savu morāles principu inventarizācija.
Profesionālajā jomā šomēnes būs iespēja apgūt savas nozares jaunumus un iepazīties ar savas nozares cilvēkiem. Neizvairies no pazīšanās un informācijas apmaiņas pasākumiem. Šādās vietās mēdz notikt liktenīgi dzīves pagriezieni, piedāvājumi, kas paver jaunus apvāršņus. Bet ikdienas darba rutīnā centies apzinīgi un atbildīgi pildīt savus pienākumus un pastāvi malā, ja jāpieņem kādi stratēģiski svarīgi lēmumi. Šoreiz ļauj citiem iznesties un būsi tikai ieguvējs.
Ar ilgā un nopietnā pārdomu ceļā dzimušajām idejām par papildus naudas pielabināšanu gan nedalies ne ar vienu, vismaz līdz brīdim, kamēr nav dzelžaina rīcības plāna.
Bet mīlestības pielietajās maijpuķīšu pļaviņās jutīsies mierīgs un drošs. Tikai neļauj pesimismā ieņemt fatālisma teorijas rīcības taktiku. Paveries uz notiekošo ar sev raksturīgo bezkaislīgumu un sapratīsi, ka tava personīgā dzīve kārtojas pat ļoti pieņemami. Neizdomā problēmas, ar kurām būtu varonīgi jācīnās un beigu galā jākrīt kaujas laukā. Kāpēc? Ak, lai tevi atcerētos un suminātu kā varoni! Beidz, stāvi pāri šīm banalitātēm.
Maijā veselībai nenāks par labu iekšējais gruzons un mazkustīgs dzīvesveids. Jo vairāk kustēsies un šiverēsies pa āru, jo labāka jušana tevi sagaida.

Dvīņi. Pavasara kulminācijā nāksies atturēties no diviem tev raksturīgiem grēciņiem – pārliekās impulsivitātes un tieksmes teikt mazpatīkamas lietas. Tev jānorimst, jānoreibst no ceriņu aromāta un jāķeras pie jaunām lietām. Nebaidies atvadīties no izdzīvotā, nolietotā un novecojušā jebkurā no dzīves sfērām.
Šomēnes darbā solās izdošanās, ar nosacījumu, ka sadarbosies ar visām procesos iesaistītajām personām. Sarežģītās situācijās neļaujies emociju varai pār veselo saprātu. Augstprātība un vēlme visas izdošanās ierakstīt savu nopelnu sarakstā var izraisīt dumpi uz darba klāja. It īpaši jābūt diplomātiskam ap 18. maija pilnmēnes laiku, kad sacelšanās dalībnieki var arī gāzt pastāvošo kārtību un nežēlos arī tevi.
Naudas līdzekļus pirmajā mēness pusē tērē saprātīgi un pragmatiski, lai vēlāk nebūtu nožēlā jāplāta rokas. Mēneša beigās skats uz finanšu resursiem jau būs patīkami vasarīgs.
Ja esi no amora attiecībām brīvs, garie maija vakari kā reiz piedāvās iespējas šo statusu pamainīt. Radīsies izdevības satuvināties ar cilvēku, kurš tev ļoti simpatizē. Tā vēl nav lielā mīla, bet cerības nevajadzētu zaudēt. Gatavojies lielajam brīnumam un romantiskajam iecerētajam neizvirzi nesasniedzamus mērķus. Tas pats arī attiecas uz pastāvīgajiem dzīvesbiedriem, maijs nav īstais laiks pāraudzināšanas vai vietas ierādīšanas pasākumiem. Visi raidītie pārmetumu duncīši ieurbsies tevī pašā. Ir vērt s pie tā piedomāt.
Fiziskās veselības jomā kādu kreņķi var sagādāt hroniskās kaites, īpaši nieru vai kuņģa. Tās nebūs ilglaicīgas un uz vasarsvētku laiku jau būsi spirgts un vesels, lai dotos birzīs meijas plūkt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēzis. Šķiet, ka ceriņu laiks tavu dzīvi var pagriezt, apgriezt vai radīt virpuli, pēc kura, viss līdz šim notikušais rādīsies citā gaismā. Tev veiksies. Cilvēkiem tu patiksi un viņi nevilcināsies tevi iepriecināt visos iespējamajos veidos. Neatsakies no šīm dāvanām un nebaidies pieņemt lēmumus, kuri tevi pašu nedaudz biedēs.

Profesionālajā realizācijā gan šomēnes centies rīkoties pagalam pragmatiski. Vairies palaist darba procesus autopilotā, jo to naski pamanīsies izmantot izveicīgi un tev ne pārāk lojāli darbabiedri vai partneri. Ar slinkumu un apātiju cīnies jau parādoties pirmajām to pazīmēm. Bet, kļūdoties, nešausti sevi, un attiecies pret notikušo kā pret labu pieredzes skolu.
Savukārt naudas jautājumos maijā vari izrādīt sev neraksturīgu neapdomību un tērēšanās uzplūdus. Ja paliks pāri dienišķajai iztikai, tad īpaši nesatrauksies par “melno dienu” uzkrājumiem.

Mīlas lietās tavā galvā svilpos pavasara vējiņš un maijpuķīšu aromāts reibinās prātu. Ļoti labprāt vēlēsies sev pievērst uzmanību, nevainīgi paflirtēt un pat uzšķilt kādu bez saistību romāniņu. Tomēr pavasara vēji ātri maina virzienu, tāpēc esi piesardzīgs un neiekrīti pārāk dziļi attiecībās, kuras nav to vērtas. Savukārt saskanīgai ģimenes dzīvei vajadzēs izpildīt divus nosacījumus – trenēt pacietību un attīstīt humora izjūtu.

Priecīgā ziņa ir tā, ka maijā par veselības problēmām varēsi nedomāt. Ja nu vienīgi kādas bezmiega naktis darba kreņķu vai amora savainojuma rezultātā. Un kā pats zini, zāļu šīm kaitēm nav.

Lauva. Pavasara kulminācijā būsi svētīts ar milzīgu psiholoģisku spēku. Rokas nenolaidīsi un savu kursu uz priekšu turēsi pat šķietami bezizejas situācijās. Ieteicams valdīt pār savu uzvedību un tiešām, tiešām vairīties no avantūrām jebkurā dzīves jomā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Maijā visos darba jautājumos nelokāmi, spītīgi un bravurīgi pastāvēsi uz sava viedokļa absolūto izredzētību. Ar jebkuru apšaubītāju būsi gatavs duelēties. Nepieņemot nekādu objektīvu kritiku, rēķinies ar pretinieku rindu vairošanos. Kad būsi piekusis no savu kaujas pozīciju aizstāvēšanas, ieslēgsi savu izglītoto, domājošo un analītisko prātu. Vēro, lai tas nenotiktu par vēlu, kad visi sadarbības tilti jau nodedzināti. Visus pāri plūstošos enerģijas resursus centies virzīt uz viena un konkrēta uzdevuma, projekta vai problēmas risināšanu.
Tā kā būsi tā pārņemts ar savu taisnības ierakumu aizstāvēšanu, ka neko daudz nebēdāsi par naudu. Tomēr tā pie tevis atnāks – kā dāvana vai kā mantojums. Skat, lai tas, kas viegli nāk, arī naski nepazūd.

Pieneņu un dārza tulpju triumfa laikā, tavās mīlas pļavās nekāda smalkā romantiskā nots neieskanēsies. Savus dzīvesbiedrus un romantiskos partnerus turēsi ciešā tvērienā. Saskarsmē būsi kategorisks un īpaši prasīgs. Īpaši ap 18.maija pilnmēnes laiku ļoti filtrē savu runu, neironizē un nejoko par partnera īpašībām vai izskatu. Pašam šķitīs, ka tas ir mīļi, bet partnerim tā nemaz neliksies.

Nu. bet veselības jomā ir sirsnīgs ieteikums pieskatīt savu sirdi un asinsvadu sistēmu. Padomā, vai tam nav kāds sakars ar mīlestības sniegšanas un saņemšanas mākslu.

Jaunava. Šķiet, ka iepriekšējā mēnesī nostrādājis līdz spēku izsīkumam, bet, kas tev deva! Arī ceriņu romantikas laikā tavā dienas kārtībā ir darbs. Tagad pienācis laiks nokārtot formalitātes un saņemt atlīdzību. Savukārt personīgajā dzīvē tāds kūlas dedzināšanas laiks – izvēle starp pagātni un nākotni.
Tā kā tu dzīvo un strādā ar pārliecību, ka veiksme nemīl dienaszagļus un atalgo uzcītīgos, profesionālajā jomā saņemsi apliecinājumus šī pasaules uzskata patiesumam. Ja ne visas, tad vairākas no savām iecerēm un idejām tev izdosies aizdabūt līdz finiša līnijai. Un ko vēl var vēlēties? Protams, protams atlīdzību naudā, graudā vai varbūt vēl kā! Būs, viss būs un tev būs gandarīts prāts.
Kā tur bija ar to pērno attiecību kūlas dedzināšanu? Cenšoties likvidēt pagātnes apliecinājumus var sanākt nosvilināt arī jaunos dzinumus. Bet būtībā jau nav tik traki. Tev tikai ir ļoti svarīgi sajust, ka esi mīlēts, saņemt uzmanības apliecinājumus un būt pārliecinātam, ka tuvinieki tevi atbalstīs jebkurās dzīves situācijās. Tikmēr jau pielūdzēji un pielūdzējas rindās stājas. Jo nepiespiestāk, brīvāk un nevērīgāk uzvedīsies, jo lielāki panākumi tevi sagaida. Ļaujies eksperimentiem un nebaidies no gadu starpības.
Lai justos fiziski un garīgi tonizēts, tev jāprot ieturēt mērenību gan fiziskajās slodzēs, gan ēšanas paradumos. Fiziskā labsajūta būs ciešā sasaistē ar emocionālo. Nešausti sevi, atlaid vainas apziņu, aizmirsti par aizvainojumiem un dzīvo maijā ilgi un laimīgi.

Svari. Dabas zaļo krāsu un toņu triumfa laikā tev vajadzētu atturīgāk izturēties pret apkārtējo problēmām – pajust līdzi, nežēlot kādu padomu, bet ne vairāk. Ieteicams norobežoties no pasaules steigas un harmonizēt savu iekšējo pasauli, padzīvoties divvientulībā pašam ar sevi. Mēneša beigās jau varēsi ar citādu sapratni pavērties uz vecajām problēmām un, iespējams, tās vispār neredzēsi.
Darba dzīves atmosfērā maijā bezvējš un stabilitāte. Kolektīvā vairies iesaistīties priekšniecības un tās vadības stila aprunāšanā, pat ja tev ir ko teikt šai sakarā. Norobežojies no ēnu spēlēm, apvērsuma organizatoriem un citiem musinātājiem, jo beigu galā vari nokļūt bezvainas vainīgā vai grēkāža statusā. Ar bosiem kārto darīšanas konstruktīvu un, galvenais, labi argumentētu sarunu manierē. Ja pārliecināsi ar savu profesionālo argumentāciju, nekādas graujošas sekas nepiedzīvosi. Naudas plūsma šomēnes mērena bez krācēm un zemūdens akmeņiem.
Ģimenē valdīs mēreni harmoniska noskaņa un iedvesmojoša cerība, ka visi kašķi palikuši pagātnē. Pielāgošanās spējas mīsies ar romantiskā radošuma izpausmēm un visi labsajūtā ieelpos dziedinošo ceriņziedu aromātu. Arī vientuļajiem, pagātnes dvēseles brūces būs apdzijušas, un varēsi sākt lūkoties pasaulē ar meklētāja acīm. Ap 18.maija pilnmēnesi satiksi cilvēku, kuram nu ļoti un dikti gribēsi iepatikties. Tikai nepārcenties.
Šomēnes gara miers būs sinonīms dvēseles un miesas veselībai. Intuitīvi ļaujies visiem tiem pasākumiem, kuri sniedz tev labsajūtu un nomierina, un nedomā, ko par to saka citi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skorpions. Nekādas atmosfēras anomālijas, smaržas un krāsas nespēs tevi ietekmēt – tu nelokāmi zināsi, ko pats vēlies. Tava ietekme uz līdzcilvēkiem būs maģiska, un tu nevilcināsies to izmantot savu jautājumu risināšanā. Slāpē savu kaisli, jo par katru cenu iegūtās spēļmantiņas, gaužām ātri zaudēs vērtību tavās acīs.
Profesionālā skrejceļa barjeras taviem spēkiem būs viegli pārvaramas. Lietišķie un biznesa jautājumi kārtosies vēl jo raitāk, ja pats saglabāsi stoicisku mieru. Agresivitāte un spiediena izrādīšana tikai provocēs pretspiedienu. Vienā otrā ar darbu saistītā situācijā tevi var piemeklēt hiperpašpārliecinātība, vari iejusties tā kunga pavēlnieka ādā. Centies tušēt, slāpēt vai kaut nedaudz mazināt šīs izpausmes, lai saglabātu kolēģu un partneru simpātijas.
Kas attiecas uz finansēm, tad absolūti reāli ir divi varianti – vai nu daudz pakāsīsi vai arī atradīsi zelta dzīslu. Otrais variants ir iespējams tikai ar nosacījumu, ka nodarbosies ar to, ko mīli un pieproti.
Personīgajā dzīvē maijā var uzziedēt ne pārāk sen dibinātas attiecības. Iecerētajā cilvēkā saskatīsi īpašības, kuras tevi vilinās, bet par kuru eksistenci iepriekš nebiji nojautis. Ja esi vientuļš, pavisam noteikti der pamest acis uz tuvāko apkārtni un nepavisam nav jādodas pār trejdeviņām jūrām mīļoto lūkoties. Savukārt ģimenes dzīvē gaisā jaušams patīkams uzbudinājums gaidāmā atvaļinājuma ceļojuma sakarā.

Veselā miesā mājos vesels gars, ja mēreni sportosi un mēreni ēdīsi. Atceries, ka agresija izraisa paaugstinātu asinsspiedienu un vēl derētu palietot kādas organismu attīrošas tējiņas.

Strēlnieks. Maijs tavā dzīvē būs absolūtā, saldā un dziedinošā revanša laiks. Samierināšanos un atpakaļceļu pie tevi meklē ne tikai bijušie mīļotie, bet arī darba devēji, ar kuriem ceļi šķīrušies. Tavā ziņā būs vai nu lepnībā aizcirst durvis, vai arī kādu no viņiem ielaist pār savu dzīves slieksni.
Vislabākos rezultātos profesionālajā jomā tev izdosies sasniegt, ja uzņemsies izpildīt kādu uzdevumu vai projektu no nulles. Tev nevajadzētu piekrist novest līdz finišam, pielabot vai sagatavot nodošanai kāda cita iesāktos darbus. Tavas organizatora prasmes darīs brīnumus. Pateicoties pedagoga vai konsultanta talantiem, pavasara ziedonis būs neapšaubāmi tavs gada veiksmīgākais laiks. Un protams, nekautrēties sava darba rezultātus uzskatāmi nodemonstrēt savam vadītājam.
Caur tavām rokām vai kontiem maijā ripos pieklājīgas naudiņas, tāpēc finanšu situācija veidojas pavasarīgi iepriecinoša. Pēc ilgākiem laikiem varēsi atļauties veidot uzkrājumus vai iegādāties kādu prāvāku mantu.
Par vientuļiem un vienmuļiem maija vakariem arī nenāksies sūdzēties, jo smaržīgo ceriņkrūmu pavēnī var dzimt viena otra perspektīva savienība. Kā jau pieminēju, iespējams, restartēsi kādas izjukušas attiecības, kuru dzirkstele līdz šim ir kvēlosi tavā sirdī. Galvenais, ka pašam nebūs jānopūlas, tikai jāuztur emocionāli optimistisks noskaņojums.
Pastāvīgie un senie (ne jau vecie) dzīvesbiedri tevī ieraudzīs viedo, draugu un aizstāvi vienlaicīgi. Un, ko tu cilvēks, šāda statusa dēļ neizdarīsi!

Pie tik iedvesmojošas prognozes par veselību atļausimies nerunāt, bet maznozīmīgos simptomus pieveiksi ar tautas līdzekļiem un labu kompāniju.

Mežāzis. Lai cik pragmatiski tu neattiektos pret acīm neredzamo pasauli, maijā tev nudien vajadzētu klausīt savai labākajai ceļvedei intuīcijai. Visi uzsākumi, kuru idejas autors būsi pats, ies no rokas svilpdami, ja vien uzticēsies ceļvedei un turēsi acis un ausis vaļā, jo katra detaļa vai informācijas drumsla būs no svara.
Citiem vieglprātīgais pavasaris, bet tev darba frontē šis būs īstais ražas laiks. Jauni un atbildīgi uzdevumi, prēmijas, algas pielikums – un tas vēl nav viss, kas tevi var iepriecināt profesionālajā realizācijā. Dievs dot, lai šie panākumi tev nesakāpj galvā! Ir vēl citas virsotnes un tāles, kuras būtu jāmēģina sasniegt.
Personīgās dzīves piesaulītē sajūtas būs duālas – gribēšana mīsies ar piesardzību. Nemeklē īpašus iemeslus, lai satiktos un uzturētu attiecības ar cilvēku, kurš tev īpaši simpātisks un dārgs. Vienkārši sper pirmo soli un notici, ka simpātijas un pievilkšanās ir abpusēja. Maijs jūtu sfērā ir sējas laiks, lai izaudzētu saldo mīlestības augli.
Ir pienācis piemērots periods tavas fiziskās un garīgās kondīcijas uzlabošanai – veselīga dzīvesveida uzsākšanai, slikto ieradumu atmešanai. Organisma un gribas spēks tevi nepievils.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Tu pat nespēj iedomāties, kādu pēkšņu notikumu virpuli var sagādāt maijs. Carpe diem vai nenopūdelē radušās iespējas! Nebeidzamais laika presings var iegūt nepieredzētu intensitāti, bet arī piedāvās jaunas perspektīvas.
5.maija jaunais mēness tev nobruģēs celiņu ilgi cerētajam profesionālajam izrāvienam un karjeras iespējām. Būs jāieguldās par visiem simts procentiem un reizēm slodze var šķist neizturama. Tomēr nešaubies, nevairies no grūtībām, izrādi gribasspēku un iniciatīvu. Lietas labā pat vari atļauties pārkāpt pāri kādam pakritušam sāncensim.
Bet naudas lietās gan nāksies veikt lielo inventarizāciju. Haotiska un spontāna tērēšanās tev nedos gaidīto gandarījumu. Spējot atteikties no nevajadzīgiem pirkumiem, ļaus tev izbaudīt citu, jēgpilnāku dzīves garšu.

Nu, bet personīgajās maijpuķīšu audzēs spīdēs saulīte un priecēs zilās Vidusjūras debesis. Ieelposi reibinošo smaržu un … atkal metīsies darbos. Neko darīt, ja šim ziedoņa laikam tavā dzīve ir citas prioritātes. Ģimenes locekļiem vēlams būtu atrādīties vismaz reizi nedēļā.

Kā jau zinām, nav labuma bez ļaunuma un intensīvais darba ritms pieprasīs arī īpašu attieksmi pret veselību. Mazākais, ko vari darīt ir izgulēties un pārāk neaizrauties ar fast food piedāvājumiem. Gadījumā, ja stresa līmenis daudzkārt pārsniegs pieļaujamo normu, vari atļauties arī kādu nomierinošu un relaksējošu preparātu.

Zivs. Maijā nekautrējies būt piesardzīgais aprēķinātājs, tikai tāda uzvedības taktika aicinās izdevību un veiksmi iegriezties arī tavās mājās. Pārdomā un analizē notiekošo, iedziļinies cilvēku raksturos un rīcības motivācijā. Neaizmirsti par pašanalīzi.
Ja profesionālajā jomā iecerēts, kas svarīgs, mēģini to šomēnes atlikt. Jebkuri uzsākumi, nedos vēlamo turpinājumu. Ieguldies parastajos rutīnas darbos un nesaceries uz pārsteidzošiem rezultātiem. 18.maija pilnmēness var radīt vēlmi visu tavu neapmierinātību izgāzt uz darbabiedriem un, pasarg die’s, uz priekšniekiem. Šeit var noderēt pieminētā pašanalīze.
Naudas plūsma, protams, tevi pārāk neiepriecinās, bet nebūs arī pamata kārt zobus vadzī. Mēneša beigās vari apspriest šo jautājumu ar darbadevēju, ja vien nebūsi pamanījies sabojāt attiecības.

Savukārt mīlas un jūtu pasaule šajā ziedoņa laikā tevī stimulēs sapņainību un laimīgās dzīves ilūziju. Pagaidām izbaudi savu brīvību un kāds no taviem sapņiem jau pavisam drīz sāks iegūt taustāmas aprises. Ar pastāvīgajiem dzīvesbiedriem dalies savās vīzijās, atļaujies būt jūtīgs un visus nākotnes plānus būvējiet kopīgi. Šomēnes visi strīdīgie jautājumi risināsies viegli un nepiespiesti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tavu dzīvības spēku tonuss šomēnes nebūs pārāk augsts, tāpēc nevajadzētu pārpūlēties (īpaši jau tas nedraud) un izvēlēties kādu organismu spēcinošu kūri.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm