tv3.lv

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 13. maijam

Šodien spītīgo lēmumu diena. Ja stabili turēsies pie realitātes, gūsi vēlamo rezultātu no jebkuras aktivitātes un saskarsmes, ko diena piedāvās.

2019. gada 13. maijā 9:00

Emocionālais fons būs apvaldīts un pakļausies tavas gribas kontrolei un vadībai.

Biznesā un sabiedriskajās aktivitātes jāturpina visi iesāktie darbi un jālūko, lai tiktu pildīti lēmumi, rīkojumi, sagatavotie dokumenti. Darījumos jāizvairās no spēka pozīciju demonstrēšanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Attiecību jomā vajadzētu kontrolēt savus vārdus un domas. Atbrīvojies no nereāliem sapņiem un ideālā meklējumiem. Kopdzīves reorganizācijas plānus atliec uz citu laiku un apbruņojies ar realitātes izpratni.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ja tu šodien izvēlēsies pareizo stratēģiju finanšu jautājumos un spēsi apvienot radošu domāšanu ar drosmīgu un atbildīgu rīcību, bremzējošās problēmas profesionālajā darbībā sāks izklīst.

Vērsis. Ja stabili turēsies pie realitātes, gūsi vēlamo rezultātu no jebkuras aktivitātes un saskarsmes, ko diena piedāvās. Nemēģini ar spēku ietekmēt apstākļus vai iekarot cilvēkus.

Dvīņi. Biznesā un sabiedriskajās aktivitātes jāturpina visi iesāktie darbi un jālūko, lai tiktu pildīti lēmumi, rīkojumi, sagatavotie dokumenti. Tevi var apciemot pārstāvji no pašvaldības policijas vai citiem dienestiem.

Vēzis. Katrs solis prasīs zināmu piepūli. Nepārvarami apstākļi neļaus tev izdarīt ieplānoto vai nokļūt norunātajā vietā. Reizēm ar šiem apstākļiem nevajag cīnīties, bet pieņemt un nogaidīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus. Ja vīzija ir skaidra un virziens zināms, negaidi jaunu mēnesi vai kādu citu atskaites brīdi, bet dari to šodien.

Jaunava. Mīlestības un draudzības attiecībās nāksies nolaisties uz zemes – atkārtosies jau iepriekš piedzīvotas problēmas. Iespējams, tas ir pārbaudījums, vai esi ko apguvis no iepriekšējām situācijām.

Svari. Lai kā tev negribētos, šodien nāksies piedzīvot atkarību no citu cilvēku varas, ietekmes un nosacījumiem. Nepazaudē takta sajūtu un nejauc profesionālismu ar necieņu.

Skorpions. Šodien pārvērtēsi savu vērtību sistēmu. Šim procesam var būt progresīvs vai regresīvs iznākums: paliksi pie vecajām un pārvilsi treknu krustu pār saviem sapņiem vai arī nolemsi, ka ir pienācis laiks dzīvot savādāk.

Strēlnieks. Ar mazsvarīgām lietām nebūs laika noņemties. Dienas kārtībā būs tikai nopietni un ilgtermiņa jautājumi – parādsaistības un īpašumu jautājumi. Kādā no šiem jautājumiem tev nāksies pārskatīt iespējas un varēšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Atbrīvojies no nereāliem sapņiem un ideālā meklējumiem. Kopdzīves reorganizācijas plānus atliec uz citu laiku un apbruņojies ar realitātes izpratni. Ziedo savu personīgo brīvību un tiksi atalgots.

Ūdensvīrs. Diena var izvērsties vienā lielā pārbaudījumu virtenē. Tiks mērīta tava izturība, stresa noturība un spēja neatkāpties no uzsāktā. Diemžēl, talanti, morālās vērtības un dažādas filozofiskās pārliecības nevarēs ietekmēt notiekošo.

Zivs. Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja tu jūti un domā pretējo. Nebaidies atteikties no vērtībām, kas jau sen zaudējušas nozīmi tavā dzīvē.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm