tv3.lv

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 17. oktobrim

2019. gada 17. oktobrī 9:00

Šodien interesanti un iedvesmojoši cilvēki var pavērt skatu uz vēl nebijušām lietām tavā dzīvē ar noteikumu, ka izturēsies dabīgi un nepārspīlēsi savu klātbūtni. Prāts būves uzbrukuma vai aizsardzības konstrukcijas, tomēr komunikācijā tev jābūt lakoniskam un tiešam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Darbā spēku vari izmantot, saskaņojot vārdus ar darbiem vai turot reiz doto solījumu un pierādot, ka tavam vārdiem ir segums.

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums, un jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops katrai zīmei


Auns. Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums, un jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Vērsis. Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

Dvīņi. Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Vēzis. Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Jaunava. Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Svari. Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Skorpions. Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Strēlnieks. Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Ūdensvīrs. Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

<strong>Zivs</strong>. Pašapziņai ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm