tv3.lv

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 31. oktobrim

Pēdējā oktobra dienā gūsi spēku no saskarsmes ar cilvēkiem un to transformēsi darba entuziasmā. Bet var sanākt arī tā, ka citi uzsēdīsies tev uz kakla. Nepadodies dažādām ietekmēm, atbrīvojies no liekēžiem un nepiekrīti tev nepieņemamiem uzskatiem.

2019. gada 31. oktobrī 10:00

Lietišķajā vidē šodien dominēs izteiktas biznesa interešu diktētās attiecības. Nedrīkst noniecināt šo attiecību iedarbību un jāspēj novērtēt to skaidrie spēles noteikumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Personiskajās attiecībās jāturas pie pārbaudītām vērtībām. Jārunā maz un jādara daudz.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Visus darbus tev neizdosies vienlīdz labi izdarīt, tāpēc izvēlies pēc svarīguma principa un nebēdā, ja visu saplānoto neuzspēsi. Rīt būs atkal saspringta diena, tāpēc vakarā pienācīgi atpūties.

Vērsis. Šodienas enerģiju velti aktīvām nodarbēm vai radošiem darbiem, kur vajadzīga iniciatīva, uzņemšanās un neatkarīgs skats. Šodien atklātās darba metodes būs ļoti noderīgas turpmākajos projektos.

Dvīņi. Šodien neiesaisties debatēs ar mājieniem un citām divdomīgām izteiksmes formām. Tavam tekstam un darbībām jābūt pārliecinošām, jēgpilnām un konstruktīvām. Tikai tādā veidā sekmīgi izpildīsi šodienas izturības testiņu.

Vēzis. Šodien veiksmīgi risināsies visi tie jautājumi, kuri tevi skar personīgi. Netērē laiku un risini iepriekš atliktās un sakrātās lietas mājās un ģimenē. Jārunā maz un jādara daudz.

Lauva. Disharmoniskas attiecības šodien neļaus meklēt kompromisus un novedīs pie strīdiem par varu un ietekmi. Tevi provocēs uz nevajadzīgām sacensībām, tāpēc neiesaisties diskusijās un neiekrīti citos izaicinājumos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Šodien būsi fiziskā un garīgā līdzsvarā, tāpēc tev ļoti labi izdosies starpnieka un miertiesneša loma dažādos profesionālos un sadzīviskos strīdos. Tavos vārdos un ieteikumos labprāt ieklausīsies.

Svari. Uzdrīksties vairāk nekā parasti un domā dziļāk nekā parasti. Šodien īsā laikā iespējams iegūt lielu pieredzi. Darba vidē šodien dominēs izteiktas biznesa interešu diktētās attiecības.

Skorpions. Ja šodien tev ir uzdevums, tad paveic to līdz galam, lai kas arī neatgadītos. Nesadalies sīkumos un koncentrējies uz to darbu, kuru konkrētajā brīdī dari. Pretējā gadījumā dienas beigās būs izniekota laika sajūta.

Strēlnieks. Var sanākt arī tā, ka citi uzsēdīsies tev uz kakla. Nepadodies dažādām ietekmēm, atbrīvojies no liekēžiem un nepiekrīti tev nepieņemamiem uzskatiem. Darba intensitāte un steiga var sarūpēt kādu avārijas situāciju, tāpēc sargi sevi.

Mežāzis. Šodien ies kā smērētas visas tās sarunas, kurās būs jāvienojas par darba uzdevumiem, projektu detaļām un termiņiem. Izvēlies runāt mazāk, bet teiktajam jābūt pārdomātam un izsvērtam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Visi plāni, kuri saistīti ar nekustamā īpašuma pirkšanu, īrēšanu vai apdrošināšanu iegūs pavisam reālas aprises. Svarīgākos uzdevumus nevienam neuztici vai vismaz kārtīgi uzraugi to izpildi.

Zivs. Šodien nesarežģī dzīvi un globālo uzdevumu risināšanu atliec uz citu dienu. Nododies tikai saviem darbiem, un tiem šodien nebūs saskatāms gals. Neskaties uz citu paveikto, bet pierādi, uz ko pats esi spējīgs.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm