tv3.lv

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 5. oktobrim

Šodien vēlies ar sirdi! Bet noteikti vēlies. Šodien ir piemērota diena, lai ieviestu gan pārdomātas, gan fundamentālas pārmaiņas dzīvē. Ja nevari atļauties izpausties uz pilnu klapi, tad vismaz padomā par rudenīgi silto un omulību vairojošo noskaņu. Prasme ieraudzīt un prātīgi novērtēt radušās iespējas būs atslēga uz harmonisku un veiksmīgu attīstību vai vismaz virzienu uz gaišāku un priecīgāku būšanu.

2019. gada 5. oktobrī 9:00

Attiecību romantika nav jābalsta uz paļaušanos liktenim, bet uz ļoti pat praktiskiem un jutekliskiem kopā būšanas aspektiem. Viss šodien uzsāktais sola skaistu turpinājumu, vien pašam tam ir jānotic.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien vari paklupināties un atkal atkārtot to pašu kļūdu vai izdarīt nepareizo lēmumu. Nāksies nogriezt savu izdevumu budžetu pa nopietno vai arī lūkoties pēc papildus peļņas iespējām.

Vērsis. Piemērota diena, lai ieviestu kādas fundamentālākas pārmaiņas dzīvē. Ja nevari atļauties izpausties uz pilnu klapi, tad vismaz padomā par rudenīgi silto un omulību vairojošo noskaņu un atbilstošu kompāniju.

Dvīņi. Šodien var gadīties kādas loģistikas kļūmes, kas traucēs pilnvērtīgi realizēt tavus plānus. Esi vērīgs arī attiecībā uz naudas maksājumiem un citiem dokumentiem. Šodien tava mentālā kondīcija var būt stipri patālu no piezemētās realitātes.

Vēzis. Savas iegribu ambīcijas mēģini apvienot ar ļoti reālu un taustāmu praktiskumu. Tev būs jārisina ļoti konkrēti dzīves uzdevumi. Atceries, ka šoreiz tiešām būs jāiesvīst, nevis jābīda tukši teksti.

Lauva. Attiecību romantika nav jābalsta uz paļaušanos liktenim, bet uz ļoti pat praktiskiem un jutekliskiem kopā būšanas aspektiem. Viss šodien uzsāktais sola skaistu turpinājumu, vien pašam tam ir jānotic.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Mājas dzīves radošajās izpausmēs jāiet uz kompromisiem, pretējā gadījumā tevi piespiedīs to darīt un tas var atstāt nevajadzīgu rūgtuma piegaršu visam pasākumam. Atšķirības ieradumos var aktualizēt personīgo attiecību problēmas.

Svari. Nešaubies par sevi – tu visu pareizi redzi un pareizi saproti. Uzdrošinies izdarīt vēl vienu brašu gājienu, lai situāciju izmainītu. Šodienas problēmām varētu būt finansiāls cēlonis – esi dzīvojis pāri saviem līdzekļiem un tagad jāķeras pie sevis ierobežošanas pasākumiem.

Skorpions. Šodien nevari nolīst tumsā un tēlot atturībnieku, nāksies būt pārmaiņu un pārsteigumu gādātājam. Ja nākotne tev ir svarīgāka par šodienu, kārtīgi izvērtē savas izvēles plusus un mīnusus.

Strēlnieks. Prasme ieraudzīt un prātīgi novērtēt radušās iespējas būs atslēga uz harmonisku un veiksmīgu attīstību vai vismaz virzienu uz gaišāku un priecīgāku būšanu. . Ieguvums var būt gan materiāls, gan emocionāls.

Mežāzis. Šodien vajadzētu piedomāt par savu veselību un ieklausīties, ko saka tavs ķermenis. Ja saklausi rudens apātijas sūtītos sos signālus, mudīgi pievērsies rehabilitācijas pasākumiem, pirts rituāliem, sulu kūrēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Kas jāizdara, tas jāizdara – neskatoties uz grūtībām un par spīti šķēršļiem. Ja atslābsi, ieplānotos darbus novilksi līdz ziemsvētkiem. Jāapkopo pēdējās enerģijas paliekas un beidzot jāšķērso pēdējā šķēršļu josla.

Zivs. Ja šodien nevari atļauties kaut kur nolīst un nogaidīt, kamēr noskaidrojas debesis, sagatavojies uz pārpratumiem komunikācijā. Kārtojot un skaidrojot radušos apstākļus, esi neatlaidīgs un neceri uz ātru risinājumu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm