tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

2019. gada 31. martā 9:00

Svētdienas noskaņa solās būt pavasarīgi apcerīga. Savu spēkus virzi darbu sistēmas radīšanā un domu strukturēšanā. Ar lielu atbildības sajūtu un bez liekvārdības parūpējies par tiem, kam vajadzīgs praktisks vai materiāls atbalsts. Būs dota iespēja izprast notikumus, kuru atšifrēšanai citās dienās padoms bija par īsu.
<!–more–><p>Sirdī būsi ļoti iejūtīgs, bet atturīgs. Mīļos vēlēsies vairāk pasargāt. Ja mīļotais cilvēks saguris un norūpējies, mierinājumu sniegsi viņu uzklausot, nevis klāstot savas dzīves patiesības.
</p><p>
</p><p></p><h3>Horoskops katrai zīmei</h3><p><strong>Auns</strong>. Tevi patiesi sakaitinās citu cilvēku stagnātiskā turēšanās pie principiem, dogmatiskā, bet nevis patiesām un dzīvām vērtībām. Ja būsi spiests uzturēties šādā sabiedrībā, atklātu konfliktu iespējamība ir ļoti augsta.</p><p><strong>Vērsis</strong>. Tevi vilinās pārdomas par neatlaistiem aizvainojumiem vai arī slikto priekšnojautu analīze, var pabojāt šo pavasarīgo svētdienu. Mēģini saprast, kas ir šo sajūtu cēlonis. </p><p><strong>Dvīņi</strong>. Cilvēki, ar kuriem vieno līdzīgs pasaules uzskats, šodien ļoti labi izpratīs tavu reālistisko pasaules uztveri un jūsu starpā valdīs patiesa empātija. Jūs vienos kopēji nākotnes plāni.</p><p><strong>Vēzis</strong>. Īsto prieka devu būs vieglāk notvert, ja visu laiku nemērīsi savu sajūtu temperatūru, tāpēc ļauj, lai tevi vada iedvesma. Neslēp savas rūpes no mīļotajiem un arī viņi tev atbildēs ar to pašu.</p><p><strong>Lauva</strong>. Šodien velti sevi tikai tādām lietām, kas tevi emocionālu uzrunā un aizkustina. Ja nav šīs sajūtas, labāk veries mākoņos. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt vitāli nepieciešamo no vēlmju labirintos izperinātā.</p><p><strong>Jaunava</strong>. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Iespējams, viņiem no malas labāk redzams. Šodien izvairies no citu pamācīšanas un spriedelēšanas par to, kā vajadzētu darbus darīt.</p><p><strong>Svari</strong>. Šodien dosi priekšroku praktiskām emocionālām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savai ģimenei doto pienākumu izpildi. Beidzot putnu būrīši un šūpoles lepni ieņems viņiem paredzētās vietas.</p><p><strong>Skorpions</strong>. Šodien rīkojies citu pamudināts, jo pašam nebūs nekādu prioritāšu un zīmīgu vēlmju. Ja mīļotais cilvēks nenosvērts un norūpējies, mierinājumu sniegsi viņu uzklausot, nevis klāstot jaunākos savas dzīves notikumus.</p><p><strong>Strēlnieks</strong>. Vienkārši ignorē visu, kas tev neļauj baudīt šo svētdienu. Būsi laimīgs savā siltumnīcā, virtuvē vai garāžā un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nebūs vēlēšanās ar kādu dalīt mantu vai cīnīties par uzmanību.</p><p><strong>Mežāzis</strong>. Šodien vari veikt inventarizāciju savā mājā, pagalmā, šķūnītī vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi atbildības sajūtas pārņemts, bet tālāk par sajūtām diez vai tiksi. Reālie darbi sekos pēc nedēļas. </p><p><strong>Ūdensvīrs</strong>. Ar lielu atbildības sajūtu un bez liekvārdības parūpējies par tiem, kam vajadzīgs praktisks vai materiāls atbalsts. Būs dota iespēja izprast notikumus, kuru atšifrēšanai citās dienās padoms bija par īsu.</p><p><strong>Zivs</strong>. Tavas fobijas dominēs pār realitāti un nemiera sakne būtu meklējama tavās iedomās par veselības problēmām. Mierinājumu, garīgu saikni vai vismaz bezvārdu saprašanos meklē pie saviem vecajiem draugiem.</p><em>Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi <a href="https://www.tv3.lv/horoskopi/">horoskopu sadaļā</a>!</em>

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm