tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Uzaususi dinamiskā pirmdiena, kad būtiski pieaugs spriedze, dzīves alkas, dziņas un visādi citādi rīkoties stimulējuši aspekti. Sakrātie nepadarītie darbi tieši šodien iet no rokas, tāpēc neaizraujies ar plāniem par neko nedarīšanu un slimības lapas ņemšanu. Psiholoģiski šodien būsi spējīgs ātri reaģēt un zibenīgi pieņemt lēmumus, arī aplamos. Vēl neaizmirsti, ka skaistumam šodien būs īpaši dziedinoša ietekme uz tavu noskaņojumu.

2019. gada 7. oktobrī 9:00

Attiecībās nenoskopojies un pārsteidz dārgos ar kādu dāvaniņu. Mīļotie ir noilgojušies pēc uzmanības apliecinājumiem, pat ja kopā esat izēduši jau sāls vezumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horoskops katrai zīmei

Auns. Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs tikai savu domubiedru sabiedrībā un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Ja šodien nav vēlēšanās ar kādu draudzēties vai runāties, tad arī nevajag.

Vērsis. Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi stimulē un enerģizē. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso un īsto no pēkšņā iedvesmas uzplūdā uzburtā.

Dvīņi. Ziņas, kuras tevi sasniegušas, nedos sirdsmieru, tāpēc ievērojamu dienas daļu pavadīsi domās un aizdomās. Par laimi, arī tavā karalistē gadīsies pa kādam jaukam notikumam, kas kliedēs nomāktību.

Vēzis. Šodienas galvenās sastāvdaļas ir disciplīna un apņēmība. Arī visa notiekošā bilde rādīsies skaidra, jo skaidra. Ja klienti būs sarūpējuši kādas nodarbes, ar lielu entuziasmu tajās piedalīsies.

Lauva. Šodien dosi priekšroku nu galīgi sadzīviskām un praktiskām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Iespējams, tādā veidā mēģināsi viņus iepriecināt šajā lietainajā un rudens dvakas piesātinātajā laikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Attiecībās nenoskopojies un pārsteidz dārgos ar kādu dāvaniņu. Mīļotie ir noilgojušies pēc uzmanības apliecinājumiem, pat ja kopā esat jūru un tuksnesi izbriduši.

Svari. Būtiski pieaug optimisms, dzīves alkas, dziņas un visādi citādi rīkoties stimulējuši aspekti. Sakrātie nepadarītie darbi tieši šodien iet no rokas, tāpēc neaizraujies ar plāniem par neko nedarīšanu un slimības lapas ņemšanu.

Skorpions. Tavas jūtas un simpātijas atdzīvosies un uzziedēs no jauna. Ja esi sataisījies uz randiņu, izplāno to rūpīgi un no sirds, lai tavs iecerētais saņemtu pirmreizējā pārsteiguma sajūtu.

Strēlnieks. Šodien notiekoša kontroles pults būs tavās rokās. Kam pults, tas ir notikumu pavēlnieks un diriģents. Atslābināšanās nesanāks. Psiholoģiski šodien būsi spējīgs ātri reaģēt un zibenīgi pieņemt lēmumus, arī aplamos.

Mežāzis. Uz citu cilvēka pasivitātes fona turēsies godam. Ar kvēlu entuziasmu būsi gatavs rādīt, kā darbi jādara. Profesionāli vari arī aplauzties, tomēr būsi kādas liktenīgas sakritības, kuras tevi atgriezīs pārliecību un cīņas sparu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Šodien no sirds sajutīsi gandarījumu par padarīto, neskatoties uz darbu lielumu un nozīmīgumu. Prieks un mierīgs prāts ir godam nopelnīts vai pacietīgi sagaidīts. Arī sirds lietās jaušamas izmaiņas, vismaz emocionālas.

Zivs. Tava personīgā dzīve var izraisīt apkārtējo sakāpinātu interesi. Vai nu tu pārāk slēpies, vai arī pārāk daudz runā. Ja šie uzmanības apliecinājumi tev nav patīkami, maini uzvedības taktiku.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm