tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Trešdienas galvenais virzītājspēks ir intelektuālais darbs vai jebkurš darbs ar spēcīgu prāta komponenti.

2019. gada 9. oktobrī 9:00

Pelnot dienišķo iztiku, šodien ieteicams pievērsies informācijas apkopošanai, datu analīzei un atskaišu sagatavošanai. Strādājot ar dokumentiem svarīgi atcerēties pagātnē pieļautās neprecizitātes un tās neatkārtot. Neļauj citiem ietekmēt tavus lēmumus attiecībā uz finanšu darījumiem un pirkumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Personīgo attiecību jomā sadzīves problēmas un nesaskaņas par sīkumiem var nedaudz iekrāsot visādi citādi harmonisko dzīvošanu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien būsi pārliecināts par saviem talantiem un varēšanu, tāpēc vari pamēģināt izaicināt likteni vai vismaz izmēģināt laimi dzīves azartspēlēs. Neļauj citiem ietekmēt tavus lēmumus attiecībā uz finanšu darījumiem un pirkumiem.

Vērsis. Uzticies savai iekšējai balsij un neļauj citiem izsist sevi no līdzsvara. Iespējams, piedzīvosi kādu vilšanos, bet ātri pārgrupēsies un sajutīsi pareizo virzienu, kurā doties.

Dvīņi. Visas nebūšanas pratīsi pavērs sev par labu. Nevairies no spēcīgām un pēkšņām emociju izpausmēm, tās tevī atmodinās snaudošo iedvesmas enerģiju un vēlmi rīkoties.

Vēzis. Šodien atrodi iespējas sevi pasargāt un pietaupi enerģiju. Naudas jautājums var kļūt par strīdus objektu ģimenē. Problēmas cēloni meklē pagātnē neizrunātajās un neatrisinātajās situācijās..

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Šodien nokārto maksājumus un atļaujies arī kādu pirkumu, jo naudas aprites jautājumi ies kā smērēti. Visi naudas ieguldījumi būs veiksmīgi un iegādātās preces kvalitatīvas. Vienīgi izvairies no citu cilvēku mudinātas naudas izdošanas .

Jaunava. Personīgo attiecību jomā sadzīves problēmas un nesaskaņas par sīkumiem var nedaudz iekrāsot visādi citādi omulīgo rudens pievakari. Veicot atbildīgu darbu pastāv iespēja pieļaut kļūdas, tāpēc ieslēdz koncentrēšanos un izslēdz telefonu.

Svari. Ja tu šodien kādam šķērsosi ceļu vai būsi par šķērsli viņu plānu realizācijā, rēķinies ar vienu otru saspīlētu situāciju. Šodienas galvenais virzītājspēks ir intelektuālais darbs vai jebkurš darbs ar spēcīgu prāta komponenti.

Skorpions. Šodien vajadzētu praktizēt pozitīvo domāšanu. Netērē savu fizisko un psihisko enerģiju uz lietām, ko tavā vietā varētu izdarīt tehnoloģijas un mehānismi. Neformālie kontakti un labas attiecības ar kolēģiem sekmēs izdošanos.

Strēlnieks. Nedzīvo uz pagātnes sasniegumiem un izbijušiem veiksmes stāstiem. Tiem šodien vairs nav lielas nozīmes. Svarīgi ir tas, ko tu vari un zini šodien, un kā šīs zināšanas vari pielietot šeit un tagad.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Citu izraisītās trauksmes situācijas neļaus tev atslābināties un turēs nemitīgā saspīlējumā. Veiksmīgi vari mazināt negācijas un stresa līmeni, ja paturēsi prātā pagātnē pieļautās kļūdas un nepieļausi to atkārtošanos.

Ūdensvīrs. Šodien velti neiztērē savus spēkus un neatkārto agrāk pieļautās kļūdas. Dzīve piespēlēs pagātnes notikumiem līdzīgas situācijas, kuras tev vajadzētu atpazīt un rīkoties pretēji tam, kā jau biji darījis.

Zivs. Meklē neparasto un savādāko arī stipri rutinētās procedūrās un aktivitātēs. Iespēju robežās dod priekšroku jauniem projektiem un sadarbības partneriem, kas būs solis augšup.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm