tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Viss norāda, ka piektdienas arsenālā ir tādas enerģijas, kuras tevi piespiedīs koncentrēties uz visu to, kas vairo tavu skaistumu gan paša un arīdzan citu acīs. Bet par ienākumiem nebūtu jāsatraucas. Naudiņa ripos, tikai jāpraktizē pašdisciplīna un punktualitāte tās ieguldīšanā vai tērēšanā.

2019. gada 25. oktobrī 9:00

Biznesa un darba vidē svarīgi ir nesavārīt ziepes ar svešu naudu un neizgāzt ilgi plānotus projektus vai pasākumus.

Attiecību valstībā nevajadzētu mēģināt ar vienu šāvienu nogāzt vai iekārdināt vairākus tīkotājus. Pat ja tev pietiks drosmes un viltības šādam gājienam, beigās būsi vientuļais zaudētājs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horoskops katrai zīmei

Auns. Godīgums finanšu darījumos būs šīs dienas trumpis. Nevairies konkurences, jo kuram rokās trumpji, tas savāc laimestu. Cilvēkiem jau patīk harismātiskie avantūristi, tāpēc popularitāte garantēta.

Vērsis. Attiecību valstībā nevajadzētu mēģināt ar vienu šāvienu nogāzt vai iekārdināt vairākus tīkotājus. Pat ja tev pietiks drosmes un viltības šādam gājienam, beigās būsi vientuļais zaudētājs.

Dvīņi. Ja šodien ieplānoto tiešām vēlies paveikt ar iespējamo augstāko efektivitāti un kvalitāti, sāc rosīties jau no agra rīta. Paskaties visapkārt un ieraudzīsi ne vienu vien atsaucīgu palīdzēt gribētāju – gan personiski, gan morāli un pat finansiāli.

Vēzis. Par spīti pragmatiskajai saprāta balsij, kura tevi mudinās krāt un glabāt nebaltai dienai, vari piedzīvot dāsnuma un plašās sirds sindromu. Par cēloni šiem pēkšņajiem dvēseles plašuma brīžiem var būt vēlēšanās pierādīt savu īpašo statusu.

Lauva. Izmanto šīs dienas aktīvam radošam darbam, jo par visu pārējo būs parūpējušies priekšnieki. Tev atliek vien kā praktizēt pašdisciplīnu un punktualitāti. Darbā svarīgi ir nesavārīt ziepes ar svešu naudu un neizgāzt ilgi plānotus projektus vai pasākumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Tikai nesamulsti un nesakaunējies, satiekot cilvēku, ar kuru veidojas momentāna emocionāli intelektuālā saikne. Izmanto šo reto izdevību, lai iegūtu saprotošu sarunu biedru, pat necerot uz ko vairāk. Tomēr neko nevar zināt..

Svari. Šodien nāksies samierināties ar faktu, ka mājās notiek tas, kas notiek. Atgādinājumi par pienākumiem un parādiem, vairāk morāliem, nedaudz pabojās tavu piektdienas noskaņojumu.

Skorpions. Cik patīkami, ja tava partnera darba augļi ieplūst tavā kontā un maciņā. Tev vien atliek papūlēties par labu un omulīgu gaisotni mājās. Nepažēlo savu radošo enerģiju, lai saskarsmes atmosfēra būtu īpaša.

Strēlnieks. Viena riktīgi izdevusies diena, īpaši tās nobeigums. Tomēr ir vērts nepiemirst, ka darāmais pats par sevi nenotiek, tajā ir jāpieliek spēka un gribas komponente. Noskaņojums apskaužami pozitīvs, kuru diez vai sabojās nelielās iespējamās ķibeles.

Mežāzis. Vari saņemt visu kritikas devu tikai tāpēc, ka būsi aktīvistu pirmajās rindās. Ja zini, ka tev nepietiks spēka to visu izturēt, neizgaismojies un paliec ēnā. Vēlāk nenožēlo savu mazdūšību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Dienas sākumā nāksies pamaldīties intrigu un aizkulišu labirintos, bet intelektam un dzīves pieredzei nākot talkā, pret vakaru jau būsi atradis izeju. Pagalam neērtā situācijā spēsi demonstrēt savas viscēlākās īpašības.

Zivs. Nenovērtē par zemu savus romantiskos vai darba partnerus, pat ja viņi ir steigā vai aizmāršībā ir pieļāvuši kādu kļūdu vai paviršību. Tieši viņi būs nobruģējuši tev celiņu uz izdošanos.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm