tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

2019. gada 27. oktobrī 9:00

Pēdējā oktobra svētdiena solās būt pašdisciplīnas un gribas vingrinājumu piesātināta. Pārcilā visas atliktās, novilcinātās un nepabeigtās lietas un pievērsies tām ar nedalītu uzmanību un nospriegotu apņēmību. Perspektīvu saskatīšana pat samērā bezcerīgās situācijās nodrošinās stabilu izdošanos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Attiecībām vajag klusumu un rudenīgu saules rietu un mieru. Izvairies no došanās uz skaļām ballītēm un bezjēdzīgiem saietiem. Tikai tā spēsiet harmonizēt sevi un novelsiet ilgi krāto sasprindzinājumu.

Horoskops katrai zīmei


Auns. Ja plāno kādu šiku pirkumu, rēķinies gan ar pozitīviem ieguvumiem, gan kādu kreņķi. Neskatoties uz to kā viss iecerētais attīstīsies, paturi prātā nepieciešamību sadarboties ar citiem.

Vērsis. Izvairies no došanās uz skaļām ballītēm un bezjēdzīgiem saietiem. Tikai tā spēsiet harmonizēt sevi un novelsiet ilgi krāto sasprindzinājumu. Šodien nav tas piemērotākais laiks, lai veiktu kādas situācijas smalku analīzi.

Dvīņi. Attiecībām vajag klusumu un rudenīgu saules rietu un mieru. Saskarsme ar tev tuvajiem cilvēkiem sniegs to harmoniju, pēc kuras tava dvēsele ir ilgojusies jau pasen. Nelaid rudens depresiju pār mājas slieksni.

Vēzis. Pārcilā visas atliktās, novilcinātās un nepabeigtās lietas un pievērsies tām ar nedalītu uzmanību un nospriegotu apņēmību. Perspektīvu saskatīšana pat samērā bezcerīgās situācijās nodrošinās stabilu izdošanos.

Lauva. Ja spēsi nodibināt uzticības pilnas, emocionālas un siltas attiecības ar cilvēkiem, visas ambīcijas liksies realizējamas. Diena var dot otro elpu tavām mīlas, seksuālajām vai ģimenes attiecībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Tavi personīgie ieradumi, psihoemocionālā kondīcija un inteliģences līmenis noteiks vai tev izdosies nostāties pret un izturēt partnera spiedienu. Lai noturētu savu interešu cietoksni, izvēlies cēlu taktiku.

Svari. Tikai vistuvāko cilvēku sabiedrībā spēsi rast sirds mieru, prāta relaksāciju un nepieciešamo drošības sajūtu. Negatīvās emocijas ir līdzsvarā ar pozitīvajām, kas norāda uz lielu jūtu intensitāti.

Skorpions. Ja klausīsies sevī un arī neignorēsi citu vajadzības, veidosies virspusēja sapratne un pieņemšana. Dāsnu palīdzību piedāvās kāds no radiniekiem un pateicībā neatsaki savu psiholoģisko atbalstu vai plecu, uz kura paraudāt..

Strēlnieks. Šodien pieaugs tava interese par riskanto un nedaudz bīstamo. Ja pats nonāksi līdzīgā situācijā, pašam būs jāmeklē izeja no tās. Draugi sniegs tikai morālu atbalstu, bet viss melnais darbiņš būs jāpadara pašam.

<strong>Mežāzis</strong>. Tavs dzīves sabiedrotais šodien izrādīsies vislabākais padomdevējs. Emocionālā līmenī starp jums valdīs bezvārdu saprašanās. Attiecībās ar naudu gan ievēro vajadzīgos drošības pasākumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Šodien tevi var apskaust par daudzveidīgajiem sakariem, bagāto iztēli un piedāvāto iespēju krāšņumu. Tev pašam gan visa bilde var šķist nedaudz drūmāka, jo būs jāizdara izvēle no visiem piedāvājumiem un tas nebūt nebūs viegli.

Zivs. Ja nefantazēsi par neiespējamo, bet visus lēmumus mierīgi un prātīgi uzkrausi saviem pleciem, būsi absolūti apmierināts ar notikumu attīstības gaitu un savu rīcību. Necepies par tuvinieku neadekvāto reakciju un neizskaidrojamo kustību trajektoriju.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm