tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

2019. gada 28. oktobrī 10:00

Draudzīgs noskaņojums un labvēlīga attieksme pret notiekošo, šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un idejām atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir neiekrist mākoņu stūmēju eiforiskajā miglā, bet pieslēgt veselo saprātu.
<!–more–><p>Profesionālajā sfērā ir iespējami negaidīti uzsākumi. Visas lietišķās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju. Partnerattiecībās intelekts dod galīgi aplamus padomus. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam.
</p><p></p><h3>Horoskops katrai zīmei</h3><p><strong>Auns</strong>. Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.</p><p><strong>Vērsis</strong>. Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā nedzimst iedvesmas un rotē sastāvējušās enerģijas.</p><p><strong>Dvīņi</strong>. Šodien kāds no taviem līdzcilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis īpašu uzmanību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo. </p><p><strong>Vēzis</strong>. Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas, pateikt, ko tu patiesībā domā un jūti. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet paliekot, jāvingrina savs mugurkauls.</p><p><strong>Lauva</strong>. Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru vai sapni.</p><p><strong>Jaunava</strong>. Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.</p><p><strong>Svari</strong>. Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies kā slīcējs pie zāles stiebra.</p><p><strong>Skorpions</strong>. Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.</p><p><strong>Strēlnieks</strong>. Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.</p><p><strong>Mežāzis</strong>. Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā sev pierastos aizspriedumus un pievērsies svaigām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.</p><p><strong>Ūdensvīrs</strong>. Labvēlīga attieksme pret notiekošo, šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un idejām atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir neiekrist mākoņu stūmēju eiforiskajā miglā, bet pieslēgt veselo saprātu.</p><p><strong>Zivs</strong>. Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc dodies izvēdināt savu alvu un vislabāk to izdarīt ar kādas fiziskās aktivitātes palīdzību.</p><em>Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi <a href="https://www.tv3.lv/horoskopi/">horoskopu sadaļā</a>!</em>

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm