tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodien sadarbošanās, izpalīdzēšanas un savstarpējas atbalstīšanas akūta nepieciešamība. Mācies pazīt, vērot un paredzēt citu cilvēku rīcības modeļus. Nāksies piedzīvot līdzcilvēku mērķtiecīgu vai nejaušu tavu centienu sabotāžu vai tavas personības kompromitēšanu.

2020. gada 11. martā 9:00

Profesionālā sadarbība stūrēs nekurienē. Pirmajā dienas pusē grūtības sagādās sevis parādīšana. Tavu profesionālo viedokli nedzirdēs un tevi neievēros. Jāmācās pasniegt sevi kā spēcīgu personību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Personiskajās attiecībās vēlēsies izrādīt pārlieku devīgumu, bet nevis no plašas sirds un brīvas gribas. Šādai rīcībā pamatā būs vēlme pretī saņemt pakļaušanos un apbrīnu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien tava pašpārliecība nebūs pietiekama, tāpēc neuzņemsies iniciatīvu. Nodomi un plāni realizēsies, tikai pārvarot pavasara peļķu šķēršļu joslu. Mēģini saglabāt vispusīgi redzoša darbinieka statusu un necenties kļūt par opozīcijas līderi.

Vērsis. Iespējams, nebūsi apmierināts ar sev iedalīto lomu kolektīvā, būs vēlme paspīdēt un izcelties vai pat nedaudz sadumpoties. Pirmajā dienas pusē grūtības sagādās sevis parādīšana.

Dvīņi. Ir ļoti svarīgi prast novilkt riska robežu un vēl svarīgāk, spēt šo robežu nepārkāpt. Tas attiecas arī uz izklaidi un azartisku sportu. Nāksies piedzīvot mērķtiecīgu vai nejaušu tavu centienu boikotēšanu.

Vēzis. Ja tev patīk sadarbība un izpalīdzēšana, šodien neļaujies tikt ievilktam problēmās un situācijās, kuras galīgi nav tava darīšana. Mācies paredzēt citu cilvēku rīcības modeļus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Attiecībās vēlēsies izrādīt pārlieku devīgumu, tomēr pretī gribēsi saņemt pakļaušanos. Ieteicams arī brīvprātīgs izpalīdzēšanas žests kādam problēmu krustugunīs nonākušam cilvēkam.

Jaunava. Tavu profesionālo viedokli nedzirdēs un tevi neievēros. Jāmācās pasniegt sevi kā spēcīgu personību. Enerģijas līmenis kritīsies, bet ievērojami pieaugs aizmāršības, sapņainība un lidināšanās mākoņos.

Svari. Ja tev padomā kādi lielāki pirkumi, tad vēl mēģini stiept gumiju un atliec pasākumu par kādu mēnesi. Šodien iegādātais nepriecēs tavu sirdi un kalpos tikai par strīdus iemeslu starp tevi un mājiniekiem.

Skorpions. Apkopo visu informāciju, kas saistīta ar iespējamajiem darba līgumiem un tikai tad paraksti jau sagatavotos dokumentus. Mācies vērot, saskatīt un paredzēt citu cilvēku rīcības modeļus.

Strēlnieks. Ja skaisti un harmoniski sadzīvosi ar cilvēkiem, visi personīgie projekti realizēsies viegli un ātri. Par savu šodienas prioritāti izvirzi ģimenes intereses, mājas lietas un draugu vajadzības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Šodien parūpējies par skaidru un optimistisku pasaules uztveri un sabalansētām emocijām. Profesionālā sadarbība stūrēs nekurienē. Pirmajā dienas pusē grūtības sagādās sevis parādīšana.

Ūdensvīrs. Šis ir labvēlīgs brīdis, lai pabeigtu kādu ieilgušu diskusiju vai vienotos par galīgo lēmumu kādā jautājumā. Savu darbību mēģini fokusēt uz neikdienišķiem uzdevumiem un problēmām.

Zivs. Kādas situācijas emocionālais vai morālais aspekts neļaus tev palikt vienaldzīgam, bet liks iesaistīties citu cilvēku problēmu šķetināšanā. Neatstāj novārtā savus tiešos pienākumus, jo pašam vien ar to būs jātiek galā.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm