tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pirmdienas enerģijas sarūpējušas pieklusināti patīkamus pārsteigumus, kuri, iespējams, rezonēs tikai tavā sirdī un prātā un apkārtējo acīm būs slēpti. Tāpēc šodien vajadzētu vairāk orientēties uz savu pasauli, nevis sabiedrisko dzīvi un uzmanības apliecinājumiem sabiedrībā.

2020. gada 16. martā 9:00

Profesionāli sarežģītāk realizēt mārketinga un sabiedrisko attiecību kampaņas, jo tās var palikt nepamanītas un nenovērtētas. Visi darbi, kur vajadzīgs tiešais kontakts ar otru cilvēku, iedziļināšanās un abpusēja empātija, dos vēlamos rezultātus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Privātajā dzīvē var gribēties ieviest kādas izmaiņas. Tās pārņēmušas visus tavus jutekliskos sensorus un, iespējams, būs vispatīkamākā sajūta šodienas kontekstā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien pamodīsies darītāja gars, kas mudinās meklēt jaunas pašizpausmes iespējas. Lēmumus par piedāvātajām sadarbības iespējām atliec uz citu dienu un rēķinies ar tuvāko viedokli šajos jautājumos.

Vērsis. Visi saimnieciskie un sadzīviskie jautājumi risināsies apbrīnojami viegli, tāpēc radīsies laika rezerve, kuru vēlams tērēt patīkamām un iedvesmojošām sarunām ar draugiem, pat ja tās notiks virtuālā vidē.

Dvīņi. Šodien kaldinātie nākotnes plāni spēs pārliecināt gan tavus darba partnerus, gan tuviniekus, jo piedāvātās idejas būs pārliecinošas. Ieklausies kāda nīgra, bet pieredzējuša radinieka teiktajā, tajā būs liela dzīves gudrība.

Vēzis. Šodien saliec visas savas prioritātes pa plauktiņiem. Pagaidām vēl necenties uzspiest savu viedokli, bet ievāc informāciju no visiem, kuriem ir viedoklis par konkrēto jautājumu. Apstrādājot iegūto materiālu, iegūsi skaidru redzējumu par vēlamo darbības taktiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Vajadzība spiedīs un palīdzēs pieņemt adekvātu lēmumu darba kontekstā, tāpēc uzticies savam degunam un neklausies, ko runā pa kaktiem. Šodien tevi gaida pārsteigums no mīļotā cilvēka, kuru nāktos kārtīgi atzīmēt.

Jaunava. Pievērs vairāk uzmanības sava mīļotā pavadoņa vajadzībām un dvēseles vēlmēm, tad arī pats iegūsi dvēseles līdzsvaru un dzīvesprieku. Ja gadījumā tev šodien jādodas pie daktera vai jāiziet mašīnas tehniskā apskate, viss nokārtosies lieliski.

Svari. Riktīgi iepriecināsi savus sabiedrotos cilvēkus ar savu iniciatīvu attiecībā uz pārmaiņām. Šodien nedrīksti vilkt gumiju, jo efektīva laika plānošana un plāna ievērošana ļaus nokārtot arī tās lietas, kuras uzskatīji par neiespējamām.

Skorpions. Šodien vienkārši dzīvo ar baudu un ļaujies visam, ko diena piedāvā. Tavu draugu vai domubiedru teiktais aizķersies tavā zemapziņā, un šīs atziņas vēl ilgi rezonēs. Studijām un mācībām atvēli vēlās vakara stundas.

Strēlnieks. Izmanto labvēlīgo dienas enerģētiku, lai stiprinātu un uzlabotu draudzības un sadarbības saites. Drauga piedāvātais darījums varētu būt laba iespēja atrisināt finanšu jautājumu, kurš pēdējā laikā tev bijis kā akmens kaklā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Ja ir papīri, kuri gaida uz parakstīšanu vai projekti, kuri gaida saskaņošanas zēģeļus un finansējumu, šodien izrādi neatlaidību un stāvi uz vakts pie atbildīgo cilvēku durvīm un tava uzstājība tiks atalgota.

Ūdensvīrs. Neskaitāmo darbu un kārtojamo lietu kalns tev var šķist gandrīz nepārvarams, tomēr ar lielu apņēmību un sevis nežēlošanu tev izdosies gandrīz neiespējamais. Izvairies no spekulācijām un mahinācijām ar naudu.

Zivs. Tava komunikācijas prasme un atvērtība palīdzēs risināt problēmas, kuras ir iespējamas risinot problēmas ar izbraucieniem vai ceļojumiem. Šodien naudas tērēšanā esi saprātīgs un pragmātisks.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm